bozky

hapči

ked sa tak pozeram a nektorych ludi az sa mi hnusi dotykat sa a bozkavat sa s nekym no ked sa pozriem inde hned je to krajsie

bibi

Ano,ja viem,len som o tom rozmyslala,aj sme sa uz o tom spolu rozpravali,ze raz si dame taky pekny.Ale ved mame cely zivot pred sebou;-)Mozme sa od rana do vecera bozkavat.Len by som pre buducnost este chcela vediet,ako sa vlastne bozkava...:-)Sorry za blbu otazku.

lea

ja myslím,že si mladučká,preto musíš byť opatrná!
Toto,myslím,nebude to,čo bude viesť až k trvalému vzťahu,sorry,myslím si to,pretože si mladunká. Nič v zlom.Trvalé vzťahy sa rodia,keď človek už má vykryštaľované hodnoty a vie,čo od života,vzťahu,partnera čaká!
Potom sú bozky krajšie!

majula

Ahoj, fakt by ste sa mali aspon tak trocha spoznat a potom, ked bude spravny cas a vy budete osamote chyti Ta za ruku a pobozka. Len sa nezlakni a skus sa prisposobovat pohybom jeho jazyka. Neviem ake mas skusenosti, no spociatku sa ti to nemusi pacit, ale neskor v tom najdes svoje. Drzim paste.

evita

Keď budete aspoň trochu vedieť,že tým v budúcnosti jeden druhému neublížite!
Takže najskôr sa dobre spoznajte,zistite,či si rozumiete aj ako priatelia a potom sa púšťajte do bližšieho kontaktu!
Ak sa rozídete,nemej to bolí.