Trpim vo vztahu

Príspevok v téme: Trpim vo vztahu
tom4948798

Ahojte mam vztah už okolo 7 mesiacov. Najprv bolo všetko užasne všade sme chodili spolu smiali sa spolu..potom ma ale nechala na tyžden,ja som ale o nu bojoval a ziskal som ju naspeť ale užsom vedel že to nieje ono..že moja laska ku nej pomaly vyprchava. takto taham vztah už velmi dlho..ano este ju lubim ale jej spravanie sa velmi zmenilo nedavno. nepovie mi ani pekne slovo ani nič stale je nervozna ked som s nou a hlada si všelijake vyhovorky ako nebyť so mnou, za všetko do mna huči nič sa jej nepači a stale s jednym chlapcom si piše vola na skype a podobne.. myslite že už ma nelubi? alebo čo mam robiť poradte .. ja niesom s nou štastny

tom4948798

asiže to ukončim nema zmysel sa trapiť radšej ostaneme priatelia a nech si ide každí svojou cestou..ak mame byť spolu čas nas dá zase dokopy..ak nie urobim "Dobre" ...všetko preboli ..dakujem za rady

Leela333

Skôr - nie je ti blbé, že s tebou nechce byť, ale ty ju k tomu v podstate vždy donútiš (prehovoríš ju a pod)?

lilyianka

a nie je ti to blbé, žiť už teraz s tým pocitom, že sa toto všetko môže stať (samozrejme nemusí, aj keď nie som naivná)? nebolo by lepšie sa z toho dostávať postupne teraz ako o polroka rok vzťahu, ktorý nebude aj tak už nikdy 100%?

tom4948798

asi maš pravdu :/ ja ju lubim ale čo ja spravim s tym? mam ju privizať ku stoličke nech nikam nechodi? človek nikdy nevie čo sa stane...a ked si najde ineho tak na mna sa vykašle...a ja s tym nemožem nič spraviť..určite to nemam na haku :)

lilyianka

a kľudná je odkedy, od poobedia 16tej hodiny? toto jej vydrží len chviľku a vráti sa to do starých koľají ... na to, že ju ľúbiš, to máš nejak na saláme, keď píšeš, že ak si nájde iného, tak je to jej život ..

tom4948798

hej tak sa stalo, všimol ano už nieje nervozna nekriči a podobne je kludná :) ja viem už to nebude asi idealne ale časom možno, a ked si najde ineho...je to jej život

lilyianka

takže ste sa rozišli a hneď na to sa zase dali dokopy? a akú dlhú trvácnosť si myslíš, že to bude mať? neboj,kým nájde nový objekt, tak jej budeš dobrý a potom sa s tebou rozlúči ... a už si si všimol nejaké zmeny v jej správaní voči tebe?

tom4948798

sa dnes so mnou rozišla ale sme nejako to vyriešili a sme stale spolu a zmenilo sa jej spravanie ku mne tak dufam že to vydrži dlho .. obaja mame 17

lilyianka

ak sa s ňou nerozídeš ty, tak časom sa ona rozíde s tebou .. a možno aj z dôvodu, že tam bude niekto tretí, keďže si s niekým vypisuje a vyvoláva na skype .... takže vzchop sa a urob to ty, nenechaj so sebou zametať .. koľko máte rokov, viac ako 20 netipujem

Leela333

Asi sa k tebe vrátila z ľútosti, že si sa tak snažil. To nikdy nie je dobré. Ukonči to, lebo takto sa obaja len trápite, niekedy to proste nevyjde. Nevieš sa s ňou rozísť, lebo toho máte určite veľa za sebou, ale to budeš radšej nešťastný? Ju to aj tak raz omrzí a odíde nadobro alebo teba, v každom prípade sa raz rozídete. A čas je vzácny, načo byť ešte pár rokov vo vzťahu, ktorý ani jedného z partnerov neteší?