Strasne svrbenie v posve

Príspevok v téme: Strasne svrbenie v posve
malina258

Ahojte, trapi ma svrbenie v posve. Gynekologa mam na opacnom konci Slovenska, takze sa k nemu v blizkej buducnosti nedostanem. Bola som v Aquaparku, moze to byt z toho? Nemam ziadne vytoky, ani cez den mi nic nie je. Trapi ma to rano a vecer. Skusala som mast Candibene, ale nevidim zmenu. Mam si skusit kupit Canesten? Je sanca ze to prejde?
Mozete mi poradit?

maricenka

odporucam canesten. asi ide o mykozu a na tu je najlepsi canestene gyn. dobre sa aplikuje. je k tomu aj krem, ucinok je o to lepsi. mne pomaha.

miccie

pravdepodobne si dostala mykozu, skus este ten canesten a ked nepomoze tak jednoznacne chod ku gynekologovi, ked sa nedostanes ku svojmu tak ku inemu, urcite by ta mal vysetrit. Ten by ti na to mal dat tie vaginalne tablety. Ja som mala velmi silnu mykozu na ktoru mi nezaberal uz ani canesten, mala som silny husty vytok a vaginalne tablety mi velmi pomohli, po mykoze neboli stopy. tato infekcia je bezna vec, nic nebezpecne, iba velmi neprijemne.

modráčik

Veru, najprv zisti co to je.Z lekarne by som isto nic neuzivala, kym neviem co mi je.To uz skor prirodny doplnok vyzivy preventivne.To ano, to neublizi, naopak.

Dadula56

Bude to zrejme mykoza a moze to mat suvis s aquaparkom. Mohla si mat oslabenu imunitu a premonozili sa ti neziaduce bakterie.
Najlepsie by bolo ist na vysetrenie, nemusi to byt totiz iba mykoza a na ine nez mykozu volnopredajne lieky nekupis.

Emily opat

Ahoj, netusim, ci to ma suvis s Aquaparkom, ale obvolaj si gynekologov v meste kde si. Kartu ti zakladat nebudu, ale vysetrit by ta mali, vsak postovna im to prepati.
Ak by nie, tak si vysetrenie zaplat. Predsa len nevies co to je, aby to neviedlo k niecomu co sa tazko lieci.