Ako sa vyrovnat s rozvodom

Príspevok v téme: Ako sa vyrovnat s rozvodom
smutna2000

Ahojte, ako sa mam vyrovnať s rozvodom? S muzom sme žili dlho spolu, neviem sa vyrovnať s bliziacim sa rozvodom. Mam ho stale rada, aj ked mi ublizoval nemozem zabudnúť. Koľko času este potrebujem,som na dne. Chcela by som aby to bolo už vsetko za mnou, smútok, strach, beznadej. Naplakala som sa uz dost ale nie a nie zabudut, nic ma nebaví.

smutna2000

Ahoj Ema123. Sposobil mi strasnu bolest, psychicky stres, plač, hnev... Zostal s tou svojou naj. frajerkou... Nastahoval sa raz, vystahoval sa za 3 dni, potom sa nastahoval zasa a znovu sa vysťahoval a netrvalo to ani jeden den. Tá jeho ho uplne oblbla.. a mna zasa oblbol on. Sluboval mi, ako mi dokáze, ze mu mozem doverovat, že chce byt s nami.. a vsetko dopadlo este horsie ako som čakala. Dostala som sa do zlého psychického stavu. 2 dni som len prelezala a davala neurol na upokojenie asi tak.....

smutna2000

Je to normálne, ze raz mi muz napise ze definitivne chce byt s nami, na druhy den nevie, na treti den, zasa chce byt s nami a za hodinu mi zavola ze to nema vyznam...??? Ja som z toho uz psychicky unavená.... Neviem ho vyhodiť z hlavy, ale zblaznim sa ak to nespravím....

salon

Smutna ver mi,ze cocvhila nebudes smutna,ale vesela a stastna :-)
Dnes mojmu byvalemu manzelovi som vdacna,za to,ze sme sa rozviedli.
Samozrejme,ze boli aj depky aj rozhovory aj hysterie atd atd.
Ale dnes som stastne rozvedena a ak som si vtedy myslela,ze on je muz mojho zivota,tak som sa poriadne mylila! Prajem ti silu a hlavne pochopenie a uvedomenie si,ze k sebe asi nepatrite,pretoze tam niekde za rohom uz caka na teba princ,len otvor svoje bolave srdce a dusu a ostatne uz pride samo.
Daj si cas,nikam sa neponahlaj,smut,kric,plac,lebo len potom pride to co ti patri....laska,smiech,radost a odpustenie a este ovela viac :-)

nirv

Aspon je úprimný. Ale aj tak nikdy úplne neodíde, máte dieta. Začni myslieť nad praktickými vecami, dohodnite sa na starostlivosti, vyzivnom, rozdelení majetku.

ema123

Je to smutné. Hlavne preto, že každý zázrak, aj zamilovanie trvá len chvíľu a potom, keď sa zložia ružové okuliare, býva neskoro a už nie je čo naprávať, pretože mosty sú spálené. Škoda, že tvoj muž nevidí trochu ďalej. Ty si spravila, čo sa dalo. Snaž sa teraz rozmýšľať nad praktickými vecami, ako som ti písala nižšie. Trochu to myšlienky zamestná iným smerom. Nerob sama žiadne kroky, len maj svoju predstavu a buď pripravená si ju presadiť.

ema123

A aj ti povedal, ako si to ďalej predstavuje? Nerieš to za neho. Len si sama pre seba premysli, aké praktické kroky by si mala v budúcnosti urobiť, aby si nebola niečím zaskočená. Napr. ohľadne majetku ktorý je a ktorý nie je v bezpodielovom spoluvlastníctve si pozbieraj doklady a zvažuj, ako sa podeliť, aby ti to čo najlepšie vyhovovalo, čo s bývaním, prípadne ak máte pôžičky a tak pod.

smutna2000

Tak manzela som prijala spat, s tym, ze ma jasno v tom čo chce. Chel byt pri rodenie... Ale vcera som sa dozvedela, ze nevie ukoncit vztah...ze je to pre neho velmi tazké, nechce ublízit tej dotyčnej. A ublizuje pritom mne... Zasa sa cítim ako chudera... Chcem to s ním skoncit, chcem aby isiel odkial prisiel.... Je to tazke, lebo som dufala, ze to myslí uprimne... Ale asi to nemá fakt zmysel...