Kone

Amery

Čavte baby, ja ešte menzes nemám, ale už sa obávam, že ani nedostanem.
Mám ale skúsenosti (od kamarátok), že ak sa na to cítite, môžte ísť bez problémov:)

Maťakone

Ahojte babi ja zajtra idem na kone a má menzes a máme doma len vložky a bojím sa že tam pretečiem ,ale nebolo by to vidno lebo jazdím v čiernych legínach ja chcem ísť na kone lebo ich milujem ale neviem či je dobré mať vložku.

Prosím vás poradte mi :) Ďakujem :)

moncici778

ahoj, aj ja chodievam jazdiť keď mám menzes, aj teraz mám, a o hodinu idem jazdiť :) ja jazdím na kobylke, ale keď som mala svojho koníka to bol žrebec, a bála som sa, ale aj tak som šla jazdiť :) nič mi nespravil :)

panda.velka

Asi záleží od koní... :D Ja jazdím pravidelne či mám alebo nemám menzes. A to máme v stajni aj zopár žrebcov.

biny

Je to ako v každý iný deň.Ja chodím aj vtedy.Žrebce sú tiež v pohode,nereagujú na pach.Takže kludne jazdi :))Ja som sa tiež sprvi bála že čo bude a ako budú reagovať kone.Ale celéto bolo v poriadku takže sa nietčoho obávať. :)

hulahula

Ja som už jazdila na koni keď som mala menzes a nič sa nestalo ani kôň nebol nijak divný.Keď mám menzes a bolí ma brucho jedine vtedy nejdem jazdit.

555

Ahoj Luli,pokial mas menzes nemala by si ist ku konovy.mohol by sa splasit a ublizit ti.oni to citia,a to ti potvrdi hociktory chovatel koni.nechod jazdit,ak si nechces ublizit.