Kúpele po gynekologickej operácií

Príspevok v téme: Kúpele po gynekologickej operácií
rebarbora1970

Dobrý podvečer.
Som po náročnej gynekologickej operácií
a mám 10 mesačného syna. Gynekologička mi navrhuje kúpeľnu liečbu,aj známi mi to jednoznačne doporučujú.
Neviem však isť sama od syna na tri týždne a vraj je možné podstúpiť toto aj s dieťaťom. Nemáte prosím niekto skúsenosť či naozaj je taká možnosť a ako to je všetko finančne v takomto prípade, prípadsne ktoré kúpele to poskytujú. ďakujem

Cindy35

zisti si, ci v kupeloch poskytuju sluzbu ako strazenie deti - ale zrejme asi nie. ale da sa hladat opatrovatelka, najma v mensich mestach kde je problem s pracou iste niekoho zozenies.
najlepsie by vsak bolo, ak by si napr. manzel priplatil ubytovanie a boli ste tam spolu. lebo procedury su niekedy dlhsie a poriadne si neoddychnes ked budes v strese ze co je s dietatom

Xena

neviem ako si predstavuješ absolvovanie jednotlivých procedúr, lebo dieta ti tam postrážiť nebude mať kto a okrem toho , na každú procedúru ho brať nemôžeš ......
podaj si návrh na kúpelnú liečbu a uvidiš ,či ti vyhovejú a ktoré kúpele dostaneš a potom sa skús až dohonúť s kupelmi ale za dieta si istotne budeš musieť priplatiť ,lebo to ti poistovna nezaplatí.
Nemôžu ti rodičia alebo kamarátka alebo manžel na 3 týždne postražiť dieta ???