Sex ženy v 50

Príspevok v téme: Sex ženy v 50
chiarca

Dobry den, mám 53 rokov a si 4-5 rokov už nemám menzes , problemy som mala už od mojich 33 rokoch. Ale prechodom to skončilo , aspon dúfam. Chcela by som sa opýtat , že keby som mala nechráneny sex s manželom mohla by som otehotniet ? a ked nie , tak či by neuškodil nejak jeho ejakulát ked má prostatu. Sexuálný život u nás velmi poklesol máme ho tak raz za dva-tri mesiace , neviem či to nie je z tej prostaty manžel má 61 rokov nie som nejaka sexuálna maniačka ale sa mi to zda málo za rok cca 4-5 krat mat sex . Pre mna bol môj manžel prvý a bude aj posledny iného som nemala , nakolko ho aj po tolkých rokoch lúbima predpokladám , že aj on mna , i ked sem tam máme tiché dni ale verím , že ostaneme do smrti spolu, čakám na vaše reakcie, dakujem vopred

PSEUDONYM

Tak patdesiatnicimaju oveľa lepši sex ako dnes nadupana mladež.Ked pozeraš na dnešnu mladež tak ked ide matka z dcerou oveľa mladšie a zachovalejšie aj lepšie vypada jej matka ako dcera,nehovoriac o anabolikovich mladencoch ktory na pohľad silaci v skutočnosti bez kondičky.Take patdesiatničky si vedia sex vychutnať.

pompeje

a to patdesiatnici maju este sex? neviem si predstavit tucnu zenu patdesiatnicku ako sexuje s takym sestdesiatnikom :O

PSEUDONYM

chiarca,ked maš malo sexu prečo neonanuješ,tym manželovi neubližiš a uvolniš sa pri tom.Nepovedz,že ešte si to nerobila,ked nie raz to začni,uvidiš ako ti to pomože odburať stres.

lujdži

Dobry den chiarka chcela si odpoved na sleby apetit manžela.Napisal som navod ako navodiť manželovy apetit na sex.Skusila si sa mu par krat predviesť?Take predstavenie he nemože nechať ľahostajnim.Som zvedavy či to prinieslo nejaky pokrok v sexualnom spolužiti.

lujdži

Chiarka.Neodpovedaš,skušala si manžela priviesť na spoločne onanovanie?Par krat sa mu predved a presveč ho,nech sa ti tiež predvedie.Až strati zbytočne predsudky,pride tomu na chuť,je to niečo čo doda vašmu milovaniu nove zažitky,aj ked je to niečo nevšedne a zda sa byť perverzne,predsa je to niečo nove,čo sa oplati skusiť.ozvy sa ako to dopadlo.

lujdži

Manželka je rovnaky ročnik ako vy.Stacala chuť na sex,až v časopise Tabu som sa dočital že spoločna masturbacia pred partnerom zvyši sexualne chute.Po dlhom presviečani manželky privolila.Zo začiatku som musel pred nou sam onanovať a ona sa len prizerala,až zahodila zabrany a pridala sa.Teraz to pratizujeme ako perfektmu predohru a obom sa nam to pači,zvyšil sa aj seualny apetit.Treba zahodiť stare predsudky a zabrany a skusiť to.

behind

Ak máte naozaj 53 rokov, tak ma trocha prekvapuje Vaša neznalosť základov anatómie. Ale nie všetci musia vedieť všetko. Takže ak ste po prechode, nemôžete otehotnieť. Prechodom sa ukončila v organizme tvorba vajíčok a ich uvolňovanie.Ejakulát by nemal uškodiť, ale môže byť naň alergia.To, že máte málo častý sex pravdepodobne súvisí s vekom manžela a prostatou.Skúste dlhšiu predohru, aby mal pevnejšiu erekciu.Ak nemá chuť, alebo mu nebude dostatočne pevný , môžete skúsiť inú formu sexu.Napr. nech Vám to robí rukou alebo ústami.Neviem, či Vám táto rada pomôže, dúfam, že ano.