Závislá na Bonprix

Príspevok v téme: Závislá na Bonprix
winki

Ahojte,

myslím, že väčšina z Vás to pozná, katalóg, alebo ich stránku. Čo na to hovoríte?
Ja som na ich veciach závislá. Od kedy som objavila internetový predaj a mám pravidelný príjem som závislá na nákupoch od nich. Pravidelne raz mesačne tam nájdem veci, čo proste musím mať.
Viem maniačka poviete si, ale keby som to nemala doma pod nosom tak nepáchnem do normálneho obchodu s oblečením.

Lulita

to si na tom dobre, horsie su velke OC tam su veci :D

ja som presla ich celu stranku a zo vsetkych veci ma zaujali len jedne sexi carmen saty, som si ich objednala :D nastastie tam pre mna nie su zaujimave veci, ale ked ti vyhovuje, preco nie? raz za mesiac si nieco objednat, ak ta to financne nezrujnuje je ok si myslim, ludia davaju peniaze na hocijake hluposti, take oblecenie je nahodou dobra vec :)))

hfujvzk

ja som s tym obchodom nikdy nebola spokojna. strasne dlho trva dodanie, veci nikdy nevyzeraju rovnako ako na obrazku, velkost malokedy sedi. moja mama obcas nieco nakupuje, pretoze nosi velkost, ktoru sa neda vsade len tak zohnat, tak to kupi z katalogu, ale vzdy asi 70% veci vracia kvoli tomu co hore spominam

lilyianka

aj ja som si tam párkrát čosi kúpila, ale keďže som štíhla, tak musím kupovať len čísla 32/34 a práve z tých vecí, ktoré sa mi páčia tieto čísla nemajú .. škoda ..jediné, čo mi vadilo, že im dlho trvá, kým príde tovar a raz som sa aj sťažovala ... a odvtedy som s tým skončila

winki

Maoam, inak čím sa vlastne zaoberáš? Lebo si veľmi zaujimavá osoba a dosť dobre dokážeš odhanúť ľudí a situáciu.

winki

Pre vekovu skupinu + 40??? no neviem ja som si teraz nakúpila šaty a kostýmčeky a všetci v práci mi to chvália.