Ako na peknú vyšportovanú postavu?

Príspevok v téme: Ako na peknú vyšportovanú postavu?
Leila1223

Ahojte...mám 19 rokov, 166cm, 55 kg..viem, podla BMI mám ideálnu váhu. Ved v podstate ja som s nou spokojná, a ani nechcem schudnúť. Môj problém je ten ze mne sa vsetok tuk ukladá na zadku a predovsetkým na stehnách. Hornú cast tela (prsia, pás, brucho) mám az chudú..ale tie stehná -58cm a lýtka-38cm :( :( hrôza...sa hanbím nosit sukne a kratasy :(

Čo by ste mi poradili? Diety? Tie urcite nie. Zdravá strava? Ja sa zdravo stravujem uz 2 roky. Nejem vyprázané, mastné, sladké jedlá.
Asi ten šport, čo?
Chcela by som mať nejakú takúto postavu www.facebook.com

čo mám preto urobiť? Akonáhle sa oteplí plánujem chodiť 3-4 krát do týzdna na korcule, bycikel.
Myslíte, ze to bude stacit?
A este jedna otázka...za kolko týzdnov priblizne dosiahnem aspon priblizné vysledky na tých stehnách??

dakujem za odpovede ;)

Leila1223

a keby som jedla na veceru napr. celozrnný chlieb,ryzu, polystyrenove chlebiky...stále je to zlé ako tie cestoviny?

Maoam

Leila, potrebujes aerobnu aktivitu pri nizsej tepovej frekvencii a aspon 45 min 4x tyzdenne, ak chces prist o tuk na tych partiach

jasne, ze sa ti automaticky tie partie aj spevnia

Maoam

Leila, davaj si pozor na potraviny s vysokym glykemickym indexom.
Podla mna mas za den vysoky prijem sacharidov, zvlast poobede a vecer, cestoviny napr. maju vysoky glykemicky index, co vedie k ukladaniu tuku, no a mozes nahradit, ked uz chces sacharidy, napr. zemiakmi v supke, alebo na pare, vzdy lepsie ako cestoviny na noc

Leila1223

a este taká otázka, ze kolko KJ by som mala za den zjest??

dočítala som sa ze ja tých 9 500 KJ

nie je to vela? ved ja tolko ani nezjem :D preto mám viac tých sacharidov, aby som to nejako dohnala :D nechcem si totizto spomalit metabolizmus :D

ale tak stravujem sa zdravo nie?

Leila1223

ale ja práveze nechcem schudnút, ja chcem len spevnit to svalstvo na stehnách :)
za den vypijem asi 2-3 l čistej vody