Ako na peknú vyšportovanú postavu?

Príspevok v téme: Ako na peknú vyšportovanú postavu?
Leila1223

Ahojte...mám 19 rokov, 166cm, 55 kg..viem, podla BMI mám ideálnu váhu. Ved v podstate ja som s nou spokojná, a ani nechcem schudnúť. Môj problém je ten ze mne sa vsetok tuk ukladá na zadku a predovsetkým na stehnách. Hornú cast tela (prsia, pás, brucho) mám az chudú..ale tie stehná -58cm a lýtka-38cm :( :( hrôza...sa hanbím nosit sukne a kratasy :(

Čo by ste mi poradili? Diety? Tie urcite nie. Zdravá strava? Ja sa zdravo stravujem uz 2 roky. Nejem vyprázané, mastné, sladké jedlá.
Asi ten šport, čo?
Chcela by som mať nejakú takúto postavu www.facebook.com

čo mám preto urobiť? Akonáhle sa oteplí plánujem chodiť 3-4 krát do týzdna na korcule, bycikel.
Myslíte, ze to bude stacit?
A este jedna otázka...za kolko týzdnov priblizne dosiahnem aspon priblizné vysledky na tých stehnách??

dakujem za odpovede ;)

hgdr

ja sa nechcem dohadovat, o tejto rachel welch by som ani nechyrovala, to bola oblubena herecka mojej mamy. od nej viem o niektorych peknych zenach minulosti, ktore sa naozaj museli pekne narodit, lebo nebola plasticka chirurgia a nemohli sa vylepsovat ani botulinom, silikonmi a pod. takze ked zostarli tak zostarli. a ani nejaka kulturistika pre zeny nebola kde by si formovali postavu. skratka museli mat stastie. dnes uz je peknych zien na kazdom kroku plno a ktora pekna nie je alebo jej nieco vadi, tak si to vyriesi vo fitku alebo u chirurga. ale niekdajsie krasavice museli byt natur:

www.minyanville.com

greatest-people.com

4.bp.blogspot.com

i552.photobucket.com

rhea

ale inak tvoje prispevky su trosku mimo temy, to ako keby si prispievala do temy o silikonoch, ze sa ti to nepaci a ako si proti tomu, co tam je hned zmazane.. toto je to iste... na to sa zakladatelka nepytala, ci sa nam to paci, ale ako sa k tomu dopracovat.. teraz tu mozeme vsetci svacat fotky z googla a obehovat sa.. keby len muzi boli na druhych muzov taki prisni..

hgdr

to nemyslis vazne, praveze ma uzke boky. ona bola svojho casu absolutne dokonala herecka pokial ide o postavu. vtedy sa tak nesportovalo ked bola ona mlada, neboli plastiky, odsavanie tuku atd. stastie mala ta, ktora sa dokonala narodila. jej boky sa zdaju siroke preto, lebo mala velmi uzucky pas.

www.andreahegard.com

hgdr

vsimni si ake ma hnusne proporcie, aku blbu kostru, ci rachel welch stahuje brucho, na tom mi pramalo zalezi, dolezite je, ze ma krasne urastenu postavu. ta vasa fotka - vsimnite si tie boky, hlavne dole, v tej spodnej partii, ako jej to tam trci do bokov, ako rohy. velmi nepekna postava. ale to je podla mna, ak sa tebe paci, tvoja vec. ja by som taku postavu nechcela ani za nic.

rhea

no na tej druhej fotke ho mlandrave nema, ale neskutocne ho stahuje a pozuje s nohami aby opticky zakryla sirsie boky

rhea

hgdr.. podla mna herecka na tvojom obrazku ma mlandrave brucho, ktore stahuje, to je vidiet.. ta predtym fotka od zakladatelky sa mi paci viac, to je kralovna na plazi..

hgdr

aj tu je:

2.bp.blogspot.com

nestaci len cvicit a mat svaly alebo byt stihla, musis mat aj spravne proporcie. a to niekedy zalezi od kostry ako je to rozlozene.