Káblová televízia.

Príspevok v téme: Káblová televízia.
ambrozia

Chcem sa spýtať, či spoločnosť, u ktorej som si dala zaviesť káblovku konala správne, keď ja som zaplatila 54 e. za zapojenie káblovej tv, ale technik k nám neprišiel, ani mi to nikto nezapojil a neskontroloval obraz, či vôbec ide a či spol. nemá pri zapojení dávať aj koaxiálny kábel. Našťastie kábel doma bol, tak som to zapojila sama, ale namiesto 50 programov naladím len 4, aj to v zlej kvalite. Mám ešte starší typ tv.

smialala

nakoniec je rozhodnutie aj tak na tebe, ked vam viac vyhovuje kablovka tak si dajte tu, my mame napriklad digi kablovku, ten balicek premium, cena je podla mna velmi dobra ked si vezmes, ze tam mas 91 programov a ked ti nevadi, ze by si to mal na viazanost tak tam mas aj dost vyhod pri zapajani tej sluzby, nejake programy zadarmo a tak. osobne si myslim, ze sa to vyplati, skus pozriet na stranke tam maju mapu miest kde je mozne mat ich kablovku

brohnislav

Nechceme satelit lebo nám to je zbytočné, máme naťahanú káblovku tak načo budeme montovať satelit, veď aj tam sa dá mať viacero programov

stylinka

My teraz rozmyslame napriklad ci dame nejaku lepsiu kablovku ako mame alebo radsej skusime satelit, je to dilema. Chceli by sme hlavne viac programov a lepsiu cenu ako mame teraz, respektive ako nam teraz ponukaju

liuscha

A uz ste sa aj boli niekde informovat? Podla mna je zaklad aby ste sa popytali, ze kde by vam to vychadzalo najlepsie a co vam vedia ponuknut

remcike

to je pravda, kedysi sme na telku ani nemali čas, no teraz je doba uponáhľaná a človek koľko krát na ne nemá toľko času koľko by chcel

jurajho

deti vas zozeru? ved ich vysikuj von co maju co furt pri telke sediet :D my ked sme boli deti tak ake programy sme mali? len tiez zakladne kde nazaujimavejsi bol mozno major zeman a vinetu a to bolo tak vsetko, prezili sme :D

remcike

heh si to tu ale jak vychŕlila zo seba :) a kamže sa tak ponáhľaš aj sa smiem spýtať. inak to ste na tom jak my, tiež mám niekedy pocit, že si svoje programy vďaka deťom ani nestíham pozrieť

brohnislav

A od koho máte teda káblovku? Z koľkých balíkov ste mali na výber? A platíte koľko? Akože sorry, že na to idem takto na rovinu hneď ale potrebujem to čo najrýchlejšie vyriešiť aby sme nezostali bez telky lebo deti nás zožerú :D :D