5. ročník VŠ

Príspevok v téme: 5. ročník VŠ
blecha

Je to už môj nekonečný problém, trápenie.

Som už v piatom ročníku, ale ako som skončila 3. ročník neštudujem z vlastného presvedčenia, vlasnej vôle, je to pre mňa trápenie. Každý semester sa vyskytnú problémy, kedy začnem plakať. Najšťastnejšia by som bola, ak by som to mohla zabaliť a venovať sa veciam, ktoré ma bavia a napĺňajú - štúdium úplne iných vecí ako študujem teraz.
Opäť teraz je už skoro apríl, ostávajú mi 1 skúška, ktorú som si prekladala z minulého roka, 1 skúška, ktorú mi nedala ani na druhý krát profáčka a ešte 2 skúšky z letného semestra. Ide o tie 2 skúšky, ktoré si opakujem. Nemám fakt už ani štipku nejakej chuti pozrieť sa do podkladov niektorého z týchto predmetov a už v živote sa nechcem ukázať v meste, kde táto škola sídli.

Aká je teda moja otázka? Pýtam sa tých, čo nechali školu, najlepšie tých, čo boli v 3-ťom alebo 5-tom ročníku, či to niekedy ľutovali, alebo nie.

Ďakujem

xxy

no to chce zobrat rozum do hrsti.. mas koniec piataku - to je uplny koniec studia. a teraz to vzdat? z mojho pohladu je to strata casu ak to nedokopes dokonca. nie je velka obeta zatnut zuby na dva mesiace a mat to cele z krku.