Chronický zápal močového mechúra - očkovanie!

Príspevok v téme: Chronický zápal močového mechúra - očkovanie!
Mysulka

Tak mile damy a slecny,
vsetky spolutrpitelky, ktore sa tocite v bludnom kruhu...co ja som sa prave nedozvedela? V Nemecku maju ockovaciu lasku STROVAC proti zapalom mocoveho mechura, na slovenskych strankach sa to neda ani vygooglit. Jedna sa o rocne ockovanie, prve sa sklada z 3 injekcii , potom sa kazdy rok treba preockovat jednou. Cena 3 injekcii dokopy je priblizne 108 eur, kedze to v Nemecku poistovna neuhradza, nemal by byt problem objednat to aj v lekarnach na SK. Teda aspon v Rakusku s tym problem nemaju a povedali, ze by to malo byt bezproblemove aj na SK. Ak nie, tak treba zonat niekoho, kto byva blizko hranic a nech vam objedna v Hainburgu an der Donau v lekarni:) Cena jednej injekcie pri preockovani je asi 40 eur. Ak si predstavim, ze ma to zbavi problemov a kolko penazi som uz investovala, bezutesne. na brusinky, urinaly akut, wobenzym, imunoglukan, urovaxom, masticky, cajiky, kupele, zabaly, drzim kazdy jeden bod spravnej stravy, oblecenia,cikania, pitny rezim, vysadila som rped rokmi kvoli tomu HAK, liecim si pelovu alergiu... toto je mala cena :)

Jedna sa o liek, ktory pozostava z viacerych kmenov rektalnych bakterii (napr. Urovaxom ma len E.coli), ktore najcastejsie napadaju zensku floru. Injekcie zeny podla for znasaju velmi zle, dopredu varujem. Treba si zobrat den, najlepsie dva dovolenky. Niektore mali symptomy chripky, ine rovno potom zapal mocoveho mechura, ale zvacsa posledny. Bolesti na mieste vpichu, horucky. Lenze takmer kazdej to zabralo. Tie, co mali kazdy mesiac aj dvakrat mali podla vypovedi zapal uz len 2x do roka, tie co menej casto, jeden alebo ziadny po cely rok. Prvu injekciu znasali zeny najhorsie, potom im uz zvyklo byt mierne lepsie. podla studii to u 5% pacientiek nezabera.

Tak...co poviete? zvazujem to, na nemeckych forach su o tom celeeee romany a vsetky zeny su spokojne az na vedlajsie ucinky pri pichani. ale vraj to stalo zato. Dufam,ze sa tu rozbehne debata, ze vas poinformujem, kedze je tu tolko zufalych uzivateliek a na nasich strankach takato informacia ani len neexistuje.

PS: Nemci este maju aj nejaku silnu prirodnu nahradu namiesto ATB,tiez na zapaly mocoveho mechura a dost dobre ohlasy, trosku horsie ako pri vakcine, vola sa to ANGOCIN Anti.infekt N
a beru sa celkom solidne davky pri akutnom zapale a znizene pri udrziavacke, 500tbl stoji asi 40-50 eur. Vacsinou vylieci zapaly bez ATB.

RNG

Naozaj vsetky co som tu kedy uviedol? Tak mi napis, v akej davke si brala D-manozu, berberin, roztok citricidalu, NAC, carvacrol ,oleuropein, serrapeptazu atd, list je velmi dlhy, preto silne pochybujem ze si vyskusala naozaj vsetko, a cim si si zvysovala viralnu imunitu(dovod moze byt samozrejme ze aj viralny, virusy pri oslabenej viralnej imunite napadaju casto sliznice, vystelky organov a nervove obaly a kazdy ich nosime mnozstvo v tele).
Ale vyber je na tebe

Na nove vakciny obvykle nepisu vsetky postranne ucinky, snazia sa to zamaskovat co najdlhsie, ale po case "vide sidlo z vreca", ale pre zaockovanych je to zialbohu uz neskoro.

Mysulka

RNG: vsetky tvoje rady som uz vyskusala a nejednalo sa o kratkodobu zalezitost, ale roky. Pominala som kopu penazi na vsetky tie doplnky a vysledok nulovy. Aj som si s Tebou pisavala. Mna uz nebavi mat donekonecna krvave zapaly - infekcne, podotykam! Urcite nezavrhujem Tvoje rady, to nie, obzvalst enzymoterapia mi na ine veci prospela, ale tu zlyhava vsetko. A kde zlyhavaju Tvoje rady, musi nastupit medicina, nemam chut trapit sa tymto do konca zivota, znekvalitnuje to extremne moju psychicku pohodu aj sukromny zivot. aj tak ale vdaka a ostatnym uzivatelom odkazujem, ze rozhodne neradi zle...to len ja uz som v peknej prdeli ;-);-)

RNG

Inac na sen strovac som nasiel v nemeckej literature zlozenie:
3.2 Arzneilich wirksame Bestandteile
Mindestens 10 9 inaktivierte Keime folgender
Art und Menge: Escherichia coli 7,5 x 10 8,
Morganella morganii 3,75 x 10 7, Proteus
mirabilis 3,75 x 10 7, Klebsiella pneumoniae
1,5 x 10 8, Enterococcus faecalis 2,5  107.
3.3 Sonstige Bestandteile
Repolymerisierte Gelatine, Dinatriumhydrogenphosphat,
Kaliumdihydrogenphosphat,
Natriumchlorid, Thiomersal, Aluminiumphosphat,
Wasser für Injektionszwecke,
Spuren von Phenol.
Tj jedna sa o neaktivne bakterie(alebo vytazok z nich?), ktore takto teoreticky zvysia nasu imunitu na ne, teda len na tie uvedene, na ziadne ine.
A to za cenu utoku na cele telo nielen tymito toxickymi latkami, ale aj inymi tzv neucinnymi, ako konzervanty thimerosal(50% ortut na vahu) a fosforecnan hlinity
Takze dakujem pekne! To je dalsi z tych "ockovacich zazrakov"

RNG

Aj zapaly mechura a mocovych ciest mozu byt sposobene vseliakymi mikrobami, viac pozri na
en.wikipedia.org A samozrejme na rozne z nich treba rozne lieky, alebo antimikrobialne latky.
Ten angocyn je dost zaujimavy doplnok a nedivim sa ze moze byt casto ucinny, pozrite na zlozenie
en.wikipedia.org
Ja mam ale na streptokoky navod jednoduchy, a ten je dobry casto aj na ine, a to kazde 3 hodiny 1/2 lyzicky(2 gramy) D-manozy, specialneho cukru, ktory odhakne tieto mikroby zo sliznic a splachnu sa prudom mocu von.
Ale na rozne ine, najma biofilmy a rozne maskovane infekcie ich treba najprv odmaskovat, na co sluzia rozne enzymy a NAC(acetyl cysteine, 2 x 600 az 1200 mg), odmaskovane prestanu byt nezasiahnutelne("chronicke") a tak ich moze samo telo alebo s pomocou antimikrobialnych doplnkov alebo atb vynicit.
Mnohe z uvedenych v tom clanku z Wikipedie totiz tvoria biofilmy, kde sa dane mikroby velmi dobre maskuju proti prieniku roznych latok do nich.
Roztok citricidalu napr znici obavany druh stafylokoka zlateho(MRSA) na ktory neposobia prakticky ziadne atb poriadne.To iste plati na VRE, antibioticky odolnu nakazu, najma v crevach, ale moze sa dostat aj inde.

RNG

Inac vakcina moze zvysit vyrobu len niektorych obrannych latok a pricin na vaginalne infekcie je mnozstvo. Ked ich telo nevie vynicit, lebo su zamaskovane, treba ich odmaskovat napr enzymami alebo NAC.

RNG

Vaginalne infekcie su vysledkom znizenej imunity , ktora je sposobena zlou crevnou florou, kde sa vytaba az 70% vsetkych latok potrebnych na potlacanie nakaz v tele.
Menej cukrov a bielych muk, viac mikrovlaknin, probiotik a ked sa ti napravi mikroflora v crevach na najmenej 90% probiotik, tak tie ti vyrobia dostatok protilatok proti roznym inym infekciam v tele. Pripadne mozes zobrat aj Berberine, co je vyborny,prostriedok proti urinarnym a crevnym infekciam.