Pravda o rakovine - VITAMIN B17

roman08

radca moje teorie nie su ziadne.a tie teorie od RNG tak tie vychadzaju z jeho zdrojov ktore odbera v podbe predplacania si periodik.no a napokon dal som ti sem link na stranku kde touto teoriou rakovinu liecia.som ti napisal,ze si to tam mozes overit tak nech sa paci.

kaciatko7

julianka, asi sa budem opakovat, ale nepisem sem preto, aby som niekomu nieco dokazovala. ak by si si pozorne precitala moje predosle prispevky, tak by si to pochopila. snad si nemyslis, ze osobne udaje ohladom mojej sestry budem vlacit po nete. kto chce verit, nech veri, kto nie, nech ma naozaj neotravuje nejakymi stupidnymi poziadavkami. nie som povinna tebe a ostatnym, ktori to odo mna ziadaju, nic dokazovat, ani sem nic osobne ohladom sestry uvadzat. to je myslim pochopitelne. aspon pre mna, neviem ako pre teba. ked uz podla teba tu ja mam uviest taketo veci, preco ty pises po nejakym nickom, preco si tam rovno nenapises svoje meno priezvisko, rodne cislo, cislo topanok, nech aj my vieme, s kym mame do cinenia. ak neveris alebo potrebujes dokaz, ci moja sestra je vobec chora, je to tvoj problem, nie moj.mozes verit a nemusis. je mi to uplne fuk. ucelom mojho prispievania sem je pomoct druhym, ktori maju rovnaky problem, nie vlacit moju sestru po internete. bola by som zvedava, keby si ty mala blizkeho cloveka s takymito zdravotnymi problemami, ako by si reagovala na podobne prispevky a na ludi, ktori by taketo veci od teba ziadali. myslim, ze je uplne nepodstatne. ak sa ma chces nieco konkretne ohladom liecby spytat, tak sa pytaj, ale prosim ta, nepis mi tu take blbosti, akoze ja mam tu tebe dokazovat, ci vobec toto ochorenie ma.

radca

kaciatko,

ak nevies nijako potvrdit,ze to co pises je pravda a ani nevies napisat presnejsi postup, preco sa potom cudujes,ze ti ludia neveria a vypisujes sem frustrovane maily, ktore sem nepatria? Co ti na tom pripada divne,ze clovek, ktory moze byt v beznadejnom rozpolozeni chce mat nejaku istotu,ze sa vylieci?

kaciatko7

julianka, asi sa budem opakovat, ale nepisem sem preto, aby som niekomu nieco dokazovala. ak by si si pozorne precitala moje predosle prispevky, tak by si to pochopila. snad si nemyslis, ze osobne udaje ohladom mojej sestry budem vlacit po nete. kto chce verit, nech veri, kto nie, nech ma naozaj neotravuje nejakymi stupidnymi poziadavkami. nie som povinna tebe a ostatnym, ktori to odo mna ziadaju, nic dokazovat, ani sem nic osobne ohladom sestry uvadzat. to je myslim pochopitelne. aspon pre mna, neviem ako pre teba. ked uz podla teba tu ja mam uviest taketo veci, preco ty pises po nejakym nickom, preco si tam rovno nenapises svoje meno priezvisko, rodne cislo, cislo topanok, nech aj my vieme, s kym mame do cinenia. ak neveris alebo potrebujes dokaz, ci moja sestra je vobec chora, je to tvoj problem, nie moj.mozes verit a nemusis. je mi to uplne fuk. ucelom mojho prispievania sem je pomoct druhym, ktori maju rovnaky problem, nie vlacit moju sestru po internete. bola by som zvedava, keby si ty mala blizkeho cloveka s takymito zdravotnymi problemami, ako by si reagovala na podobne prispevky a na ludi, ktori by taketo veci od teba ziadali. myslim, ze je uplne nepodstatne. ak sa ma chces nieco konkretne ohladom liecby spytat, tak sa pytaj, ale prosim ta, nepis mi tu take blbosti, akoze ja mam tu tebe dokazovat, ci vobec toto ochorenie ma.

radca

Vidis Roman,

nie je tam nic, co by dokazovalo tvoje , alebo RNG-ho teorie o liecbe rakoviny. Len kebz tu bolo viac takzch dokazov.

roman08

julianka prvy dokaz to nebude pred rokmi sa z rakoviny bez chemoterapie viliecil aj herec jozef adamovic pijaval kozie mlieko toto som okopiroval z jedneho rozhovoru s nim:Už som bol v pyžame v nemocnici, ale odišiel som a liečil som sa sám. Staršia dcéra mi poskytovala a prekladala literatúru, z ktorej som sa dozvedel, že sú na to tri spôsoby: prvý radí štyridsaťdva dní piť len prevarenú vodu, ktorá je odmineralizovaná a odbakterizovaná. Druhá cesta je trikrát denne vypiť deci zeleninovej šťavy a na dvadsiaty prvý deň odídu všetky bolesti a choroby. Tretí a najúčinnejší spôsob je piť v noci medzi druhou a treťou hodinou vlastný moč. Takto som sa dal do poriadku.

julianka

Peto T to nie je ziadny dokaz,to su len vyskumy.Dokaz je ze nejaky bezny clovek tau da svoje vysledky, ze bol chory na rakovinu a vyzdravael bez chemoterapie. Takych dokazov ale aasi vela nie je, vsak?
Kaciatko7 by mohla dokaz predlozit, ma choru sestru,tak nech sem najprv vlozi dokaz od lekara ze sestra je onkologicky pacient. Stacia len niektore udaje,pretoze to nie je vhodne zverejnovat.Ako sestru lieci tu pise a ak to dobre dopadne co jejj prajem bude to ozaj prvy dokaz a potom klobuk dole.

kosa

kacjatko7,
masa nasych prihlupakoch, co sa naposluchala reci o tom ako mini serstvo nejake vsetko rjesi, sa neraz dostalo do konfliktu zaujmov, ze prisli do lekara a ten im povedal, mate rakovinu.
kedze dotycny lekar NEBOL ODBORNIK NA RAKOVINU ( a v mnohych pripadoch nebol odbornik ani v obore v ktorom pracoval)tak ludja toto zacali brat ako nevyhnutnost. Ale v takej Aj moricke sedeli ludja co sa nenechali zastrasit ( zosmjesnit) a prisli na to co to vlasne je a ako tento problem porjesit,Mimochodom uz druhykrat v historiji. A kedze to zacali mysljet vazne tak v Aj tej moricke prisli z njecim ako m kartovska era. Ale vidis ze sa tito SKUTOCNI VEDCI nedali zastrasit, a po rokoch je to tu este. tento monopol zatjal nezlozil zbrane.

mozem ta kacj atko 07 uistit ze nas pekne monitoruju...