Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kaciatko7

radca, ani ti ma to nejako netrapi. no, asi teba trapi, ze si sa nestal lekarom, tiez ta nepustili cez vratnicu?? no, ja ti naozaj za to nemozem.
a uz ked sme pri tych nickoch. akyze to mas ty? radca...hm, clovek by cakal, ze sa ta bude aj niekto z casu na cas na nejaku radu pytat. ale nejako nikto nic. chapem, musi to byt sklamanie.

radca

Je to tak. Liecba kaciatka skoncila uz pri jeho prezyvke. Ja sice nie som lekar, ale myslim,ze kaciatko by sa na medecinu dostalo najblizsie ku vchodu.

kaciatko7

radca, myslim, ze vzdy je vacsie stastie sa na mojich prispevkoch zabavit, ako sa dat nahovorit na nejaky blb menom experimentalna liecba. to uz by so stastim vela spolocne nemalo, to by bolo skor hotove nestastie.

kaciatko7

veru, Kosa, mne ti ta vysoka skola ani velmi ku stastiu a sebavedomiu nechyba. radsej ziadnu, ako medicinu, asi by som nemala na to zaludok, radit ludom nieco (a aj to zaroven na nich provozovat, sorry za cesky vyraz, slovensky ma nenapada...to asi ten nedostatok vysokoskolskeho vzdelania :))), co by som si velmi dobre uvedomovala, ze ich to zabije, to nie je nic pre mna. neviem, ako s tym mozu zit. by ma zaujimalo, ako by oni liecili svojich pribuznych, na ktorych by im zalezalo, asi by sme vsetci len oci otvarali.
niekde som citala (nie radca, nebol to Novy cas), ze az 75% opytanych onkolog odpovedalo, ze keby oni ochoreli na rakovinu, v ziadnom pripade by sa nezverili do ruk onkologie a radsej by hladali nejaku alternativnu metodu liecby. to hovori za vsetko. Riadne pokrytectvo.
Kosa, no modlit sa urcite za nich nebudem, aby konecne pochopili veci lahko pochopitelne, mam toho na modlenie aj bez nich dost :))

bingham

No radca vies to mas takto Kaciatko je este moc mladucka a nema vlastny nazor a aj ked sa snazi pise same kraviny a teraz je z toho zmatena...

Kosa este raz ZS a gramatika...

kosa

respektuj tu SLOBODU SLOVA.

lebo toto je co SK potrebuje ( a njelen).

a ti vadi ze kacjatko7 ( BEZ VYSKY, ci RNG) vedja vjac ako ty, tak by si sa mal tesit lebo ti hovorja to co je pre teba dolezite.

ak sa k moci dostanu cjerni a cinanja, tak ta uistujem ze sa budes byt po hlave aky si somar, ze nerespektujes ludi mudrejsich od teba, ktori su z tvojho kmena.

kosa

toto obnovovanje sa cloveka prechadza trosku inym cyklom.

na obnovu organizmu telo potrebuje latky - ziviny.
kedze tychto latok ma malo ( vid vit C) tak nasledne k spomalovanju obnovovanja tela.

pri nedostatku vit B17 dochadza prjamo k smrti.

kaciatko7

bingham, myslim, ze bude lepsie, ked radcu pocuvat nebudem...lepsie dopadneme...no ale ked myslis, vsak napis si, co chces.
inac, citat moje kraviny (ako si ich ty krasne nazval) pokial viem, nie je povinnost, tak sa neunuvaj, citaj si napr. radcove, ked su ti po chuti. alebo, ktore chces, je mi to naozaj jedno.

radca, vidim, ze tvoj funklub sa rozrasta, vidno, ze si oblubeny v kolektive. tesi ma to, naozaj.