Pravda o rakovine - VITAMIN B17

muc

mariaa kde si citala v mojom prispevku, ze je to NORMALNE???
citaj pozorne a uvidis, ze som pisala ze nie je to VYNIMOCNE!!! a to je velky rozdiel.

[zruseny12]

muc,a nemas pravdu,ze po porode je to normalne byt anemicka,zalezi to na zdravi zeny a ako prebieha tehotenstvo atd.po prvom som bola zdrava,a nemala som ziadne problemi i ked som tiez rodila za 5min.dvanast.
ale myslim,ze to nebudeme rozoberat,lebo kazdy pise svoje...

kosa

odstrasujuca v tom zmysle ze pred tym moj zubar bol chlapik z JAR-u ( to nieje ta tekutina na umivanie riadu...)a zuby boli OK, a ked ten odisiel na dochodok (vo veku 50 rokov-zubarina dobre vynasa furt) tak to kupil jeden captavy ( tak volaju poliaci indoeuropanov) a ten uz nebol taky aktivny...

kosa

tak moja skusenost s navstevou u zubara bola odstrasujuca.
zubarka, pani Halyna (ukrajinka z Polska pracujuca v Londyne) pri vymene amalgamu na jeden neamalgam sa ma opytala ci ma boli na inom zube lebo ma podozrenie ze tam je kaz.
tak urobila snimku s kamerou ( uz nepouziva RTG) a hovori ze nevyzera dobre. ze zub ma zvonku len malicky skoro nevyditelny kaz ale vo vnutri je to dost velke.

tak mi dala emergency plombu a uvidime co sa bude djat ci da este zachranit ten zub alebo chce urobit kanalku.

muc

mariaa mne nejde vobec o nic... vsak sme na fore a ked si sem napisala, tak som teda nemohla tusit, ze nemozem reagovat, lebo sa ti to nebude pacit. celu etiologiu si az teraz napisala, tak necuduj sa, ze ked napises, ze si anemicka, tak reakcia je myslym uplne normalna, ze ti odpisem, ze u zeny v tehu a po porode to nie je nic mimoriadne...
...maj aj ty pekny den...
heh

[zruseny12]

...a este jednu perlicku ti napisem,toto je tiez v poriadku,ked ti 2x beru krv/to uz nie je spojene z nemocnicou v SKAL./
BOLO TO NECELE 2ROKY PO PORODE...
citila som sa velmi unavena atd.a mne povedali,ze mam krv v poriadku a do karty mi napisali,ze sa liecim na ANEMIU....JE TO TIEZ V PORIADKU?
a podotikam,ziadne diety atd.drasticke na chudnutie som ja nikdy nedrzala,/lebo som to nepotrebovala/bola som vzdy zdrava,mala som ukazkovi tlak,nikdy ma nic nebolelo a odvtedy mi zacali zdr.probl.

[zruseny12]

MUC,pozri,nebudem sa s tebou tu o tom natahovat,viem svoje a neviem vobec o co ti ide,ze sa tak o to zaujimas...nevies vsetky okolnosti...len tolko,mne pocas tehotenstva trpli konce prstov,a sestricka mi kazala jest vela mliecnych vyrobkov,/to vtedy nikto este nevedel,ze mlieko a mliecne vyrobky nemozem atd.a ja som toho jedla velmi vela,a ked niekto je alergicky na nieco,tak sa to prejavuje nejak,nie?/
...ich povinnost bola ma na to upozornit,ze mam malo zeleza,az lekar mi to oznamil ked som sla k svojmu gynek.-ZE VRAJ,VIETE O TOM?ZE MATE ZLU KRV?ja som na neho pozerala ako vyorana mys...
a len tak mimochodom,ked zanedba clovek anemiu,tak to nie je az take dobre...