čo sa stalo?

hu

ak sa neurobil, ale iba "nevladal" tak bol problem v tom, ze sa a) mozno nechcel urobyt(vypliva z konkretnej situacie a prostredia), alebo b)po urcitej dobe jeho vzrusenie opadlo, lebo jeho predstavivost smerovala niekam inam, nedokazal to dat najavo c)ine haluze..

stanley

Aj mne sa to stáva-často! :-(( neviem, čím to je...on sto má pocit, že nepôjde hore penis, a preto radšej počká a dá si trochu času..aj mne to sem tam pomáha...ale isto ste mali dlhú predohru a potom sa to stáva..treba ísť asi hneď na vec..si myslím. Ale ste asi začiatočníci ako aj ja a to dúfam prejde..treba sa uvolniť, to príde časom

leeluska

anonym 77 prepac,nebola som tu davno...nie, myslim ze si mu nic zle nespravila.ale davaj si pozor aby ho to nezacalo boliet. a zelam vela zdaru :D

anonym77

leeluska...takže si myslíš že to bolo preto že už nevladal?hm bodaj by to tak bolo len sa bojim že som niečo zle spravila a že ma už nebude chcieť..=o(

leeluska

no aj mne ked to frajer povedal som si myslela,ze preco mi to hovori..ale nakoniec som sa dozvedela...teda ked sa spravil,tak povedal ze chce chvilocku pauzu...sak chalani maju.. dve zasoby a ked sa prva minie tak treba chvilu oddych.potom sa postavi a jede sa dal...ak sa teda spravil, tak uz vies co sa stalo...jaj a zabudla som..ked je suchy tak ho to boli...davaj si bacha nech mu nieco ine nespravis,ako chces ...

anonym77

Noo ono to bolo už potom a nebol suchy to som si ista môže byt uz nevladal?alebo ja newiem mam z toho blby pocit=o(

cokoladka

myslite, ze zalezi skor na tom, ci ho partnerka dobre robi? alebo skor na tom, ako je uvolneny? ved sex zacina predsa v hlave.. ;-) hm?

ramirez

Ked velmi dlho stoji a nie je tam dostatocne vzrusenie tak to zacne boliet. Takze ak ti to povedal, pravdepodobne si ho nerobila dobre...

vvvvv

no asi sa mu to nepacilo, mozno bol prilis suchy a bolelo ho to a nechcel ti narovinu povedat aby ste skoncili tak to povedal takto.. to sa sem tam stava.