metoda one brain

Príspevok v téme: metoda one brain
eja

ahojte. trapim sa takmer od narodenia s ekzemom u 30 mesacneho syna. vcera som stretla jednu pani, ktora mi ponukala, alebo lepsie povedane vysvetlila princip tejto metody. podla nej tvar mojho syna ukazuje stav nasej rodiny a koza predstavuje matku, takze som ako matka zlyhala po dusevnej stranke. okrem toho ma ekzem horsi na pravej strane tela, co je zasa matkina strana. pravdu povediac najprv som sa tomu smiala, ale postupne ma presvedcila az natolko, ze som do vecera nad tym rozmyslala a dost ma to rozladilo po psychickej stranke. raz som tu vo fore citala, ze jedna pani si touto metodou vyliecila ekzem. co vy nato?

Alternativa

Odporucam Ti pozriet si temu ATOPICKY EKZEM. Je tam popis liecby dietata, zaujimave a mozno budes moct vyuzit. Drzim palce.

Alternativa

Technika "One brain" je vlastne kineziologia, ktora v tomto fore bola viacx odporucana. Vsetci v mojom blizkom i sirsom okoli maju s nou vyborne vysledky na zdravi. Viem konkretne pripad, kde vdaka kineziologii a kombinacii so solnou jaskynou sa zlikvidoval atopicky ekzem 15 mesacnemu dietatku.
Mam ale vaznu vyhradu k Tvojim riadkom: NEZLYHALA SI AKO MATKA. Vsetci robime chyby. Ako rodicia zvacsa nevedomo. Ako milujuca matka chces dietatku pomoct vyzdraviet a podari sa Ti to. Odporucam Ti, aby si tiez absolvovala take sedenie - mimochodom je prijemne, vela ludi si poplace, vidi sameho seba v plnej "nahote" a aj to pomoze riesit problem. Takze este raz: ziadne vycitky, si perfektna mamina a este 100 rokov budes.