Dobry odbornik na zapal a vytok - gynekolog

Príspevok v téme: Dobry odbornik na zapal a vytok - gynekolog
pia

Dobry den, hladam naozaj dobreho lekara. Uz rok chodim k mojej lekarke s tym , ze mam problem ona ma vzdy len odbije s nejakymi liekmi.Mam silny vytok a z toho asi kozny problem na sliznici vulvy...Chcem naozaj dobreho lekara, ktory je aj ,,vedec" overi si klinicke priznaky zmeria ph, pozrie sa na vzorku cez mikroskop a nie takeho, co len zoberie vyter predpise vam lieky a dovidenia.....toto podla mna nieje lekar.Som ochotna ist cele vychodne slovensko..nakolko som z Presova

pia

nasla som na nete Vysne Hagy: gyn. kliniku : Diagnostika a liečba nešpecifických gynekologických zápalov.nemate s tym nekto skusenost?

levayova

no ja by som na tvojom mieste veru isla aj do bratislavy aj ked to mas daleko. ved albertova ma pacientov aj zo zahranicia nielen zo slovenska. a ked taky k nej meraju cestu tak asi vedia preco. len druha vec je ze kazdeho ona nezoberie musi to byt trocha vaznejsi pripad kedze je tam velky zaujem a vsetko by nestihala. ale za pokus nic nedas.

levayova

naozaj velmi dobra odbornicka aj na tieto problemy je albertova lenze ona ma ambulanciu v bratislave. a nie je to gynekologicka ale je to celostny terapeut. ovsem podla mna chronicke problemy patria do ruk prave takym odbornikom. lebo co ja viem tak gynekologovia vsetci do jedneho len predpisuju lieky a ked uz po rokoch nic nepomaha tak ti povedia ze je to psychicke. a mozno aj po takom dlhom case je ved co ma baba robit ked je uz zufala z tolkych liekov a ziadneho vysledku.