Nechcem už žiť

Príspevok v téme: Nechcem už žiť
annemary

Nevládzem a už ani nechcem ďalej žiť-nevidím v tom žiadny zmysel.
Dlhšiu dobu mávam depresie a nic nepomáha a dochádza to až k samovražedným myšlienkam a sebapoškodzovaniu.
Mala som aj pokus, ale ma zachranili.
Tie myšlienky mávam každý den a niekedy sa stupňujú.
nevidím zmysel svojho života, chodievam aj na psychoterapie ale akosi v nich nevidim význam-alebo neviem co je tou podstatou.
Ze pri tazkych stavoch je potrebna aj hospitalizacia-zatial ju nechcem a viem aj prečo.Poradte čo robit prosíím, bojím sa ze to neustojim a niečo sa stene

Katkaaa

Chcem spáchať samovraždu.
Keď skočím pod auto,môžu byť následky smrteľné?
Doma sa mi dostáva iba nepochopenie,hlavne od mamy a obviňovanie z lenivosti, zo strany otca tiež. Nevydržím takto "žiť". Hrozne trpím.

Bipolar

A dovtedy čo, annemary, budeš trpieť? Mala si nástojiť na tom, že chceš ísť hneď.
Prečo to neodporúčam? No, kamoška to neurobila z tejto pohnútky, ale akoby sa pokúšať zabiť preto, aby som sa konečne dostala do liečebne, je minimálne divné :)

Bipolar

Tak veru, RZP-čka. Ale takýto postup neodporúčam. Radšej si ju normálne zavolať a vysvetliť im situáciu.

Bipolar

Ak si akútny prípad, tak ťa hospitalizujú aj skôr. Napríklad moja kamoška bola v liečebni, pustili ju, a onedlho išla páchať samovraždu, tak ju vzali opäť, však čo ju mali vyhodiť?