Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Ludia sa mi smejú

Príspevok v téme: Ludia sa mi smejú
precojetotak

zdravim som mladá zena ktora mam nad 20 rokov a jeden problem ktoremu nechapem a nepochopim...ktory som mala od malicka. Vzhladom na to ze mam 173 cm a 53kg mam utle plecia a celkom tenke ruky a nozky co nieje hendykep pretoze mam vacsi zadok a boky co je k mojmu veku normalne primerane a zenske napr. (chlapom sa to na mne vzdy pacilo) nikdy som nemala problem s vahou mame to v rodine v genoch,nemam ani zlu postavu no stalo sa mi ze som isla po meste min rok cez leto mala som kratke nohavice a kotnikove letne cizmy a nejaká zena ktora prechadzala okolo alebo dievca sa zacalo schuti smiat a zacala komentovat pred svojimi dalsimi dvoma kamaratkami- ze ake mam tenke nohy vraj sa to nehodi do mojich topanok a je to hrozne atd. a to este pred mojim priatelom nasledne sa chichotala a hlasno ohovarala aj ked nebola ani konkurentka ale hrozne sa ma to dotklo pretoze som si myslela ze sa mi smiali len v detstve za to ze som chudsia) potom som to prekusla a snazila sa zabudnut na to

A dnes zase kracala som po meste a nejaká zena starsia o dost (mala aj male deti a isla s kamaratkou )- sa viditelne(aby som to aj ja videla) zacala otacat na mna a upozornovat svoju kamaratku na to ake mam nohy ked som sa spytala ci maju nejaky problem boli ticho a ako kracali stale sa otacali cestou a zhrozene to rozoberali,kritizovali... co je paradox nemam az take extremne tenke nohy, praveze vobec niesom od normalnych trocha chudsie, ale pride mi to ako keby som bola ten typ cloveka na ktoreho zvyknu utocit- ten terc pre ludi, preto tomu nechapem preco sa mi ludia smeju ked ja nikoho neriesim neohovaram a spravam sa k ludom dobre. strasne sa ma to dotyka nemala som nikdy komplex z vyzoru som nekonfliktna,viem sa pekne obliect a upravit a nikdy som nemala problem s chlapmi o zaujem z ich strany a ked mam posudit samu seba patrim tym lepsie vyzerajucim do tvare a aj postavou, nemyslim si o sebe nic viac ani nic menej. kazdy clovek by mal poznat svoje prednosti a taktiez nedostatky... pochopim ze v detstve max v puberte sa mi smiali ze som chuda ale v dospelosti? dospelí ludia a este viditelne.. asi zo mna vyzaruje nejaka zla energia ale neviem vobec preco a co mam s tym robit taketo veci ma vedia strasne ponizit a sklamatpotom si malo verim a to je na cloveku vidiet. preco ludia na mna viditelne utocia a smeju sa mi z mojich noh preco ma ako keby chceli provokovat ked ja nikomu nic zle nerobim? ked ja som na tom relativne dobre s mojimi nohami v porovnani s inymi zenami. nechapem to vobec ani by som to neriesila keby nemam s tym skusenost...velmi mi je to luto a vobec neviem preco je to tak a preco PRAVE JA ako keby som bola nejaka iná... ako sa mam s takym niecim vyrovnat ja nechcem aby ma ludia bezdovodne ohovarali a smiali sa mi este tak aby som ja o tom vedela aby ma ponizili aby som sa citila trapne sama pred sebou a este aj pred vlastnymi kamaratmi a kamaratkami, priatelom...je mi to hrozne luto priam mi je na plac zacinam mat komplexy, aky dovod maju cudzi ludia na to aby sa mi smiali :(((

Maoam

ludia podvedome vycitia okamzite tvoju zvysenu citlivost a krehkost, preto utocia na teba

to je ludske plemeno

ber to ako ICH hendikep

TY SI OK

Cindy35

vies co, taketo ody kvoli vyzoru, bud rada, ze nemas zlozitejsie problemy- tak ako mnohi ludia, co sem chodia
problem asi nie je v nohach, ale v mysleni

precojetotak

priatel by sa ma zastal keby na mna isli nejakym inym sposobom utocit napr. fyzicky, podla mna reagoval spravne zasmial sa na nich povedal im nech sa pozru na seba ze mi nesiahaju ani po clenky ale zbytocne provokovat opiteho cloveka.. ten prvykrat to bol asi ten provokacny typ osoby co by sa navazala do mna potom este viac keby sme my na nu zacali slovnee utocit. a kamaratka sa ma vcera tiez zastala: a preco ma to stve? pretoze nikto nikdy neriesil moje kamaratky ale vzdy sa toto stalo len mne.. IBA MNE. aj keby nas bolo 30 tak si niekto musi vsimnut len mna a neodpustit si pripomienku na moju osobu. s oblecenim nemam problem kupujem si to co sa mi paci, co sa nosi, to co mi dobre sedi v com sa citim dobre. Mne je jednoducho luto ze som sa ja neraz ocitla v takej situacii a nechapem to. Az sama som sa nad tym zacala pozastavovat a pozerat sa do zrkadla ci mali pravdu. Ja niesom zvyknuta aby sa spraval niekto ku mne takto zle pretoze s ludmi ktorych mam okolo seba vychadzam, mame sa radi a nikdy som s nimi nemala problem. Kdez to cudzi ludia robia toto... No ako som pisala tie zeny neboli konkurencia- viem sa porovnat, ale aj tak sa ma to dotklo. Ja som hrozne citliva po mame, vsetko si beriem k srdcu a aj preto lebo v mladom veku sa mi sem tam tiez posmievali ze som chudsia tak niekedy ked idem sama ako keby som kontrolovala nenapadne okolie ci sa na mna pozeraju inak... je mi to hrozne luto a nechapem preco prave ja som ten terc :( vzdy som bola optimista a ta vtipna medzi kamaratmi- ale takato situacia ma dokaze vypnut aj na niekolko dni... myslela som ze sa mi to stalo len raz ale am pocit ze sa to este niekedy zopakuje a to je na tom to najhorsie. Baby opalene/ neopalene mne osobne sa nepacia snede blondiny vyzera to neprirodzene a umelo. je jedno ci opalenie je prirodzenou cestou alebo solarkom radsej bledsia ako neprirodzena!!!! ja keby som blondinka tak sa opalujem max v lete.Ja osobne cez zimu max 4x zajdem do solarka -ale to tak zdravo.-pretoze ja som brunetka a vyzeram zdravsie ked som troska hnedsia. ale aj ak to niekomu vadi opalit sa mozete a nemusite. ale s nohami sa neda nic robit. nemam ich krive mam ich len tensie ale k mojej postave primerane a predsa sa nevyhnem posmeskom aj ked si sama o sebe myslim ze som uplne normalna vzdy ma to rozciti...

Mimulus

Podľa mňa je tu ešte jeden aspekt a to je masovosť. Ak existuje niekto kto sa tomu druhému smeje tak ak s tým, ktorý zosmiešňuje niekto sympatizuje tak sa zákonite pridá.

joa

povacsine sa smeju a maju blbe poznamky ti, ktori sami trpia nejakou nedokonalostou svojho tela a potrebuju odputat od seba pozornost na niekoho ineho. Clovek zdravo sebavedomy nepotrebuje inych zhadzovat na verejnosti, iba debil. Nic si z toho nerob a ignoruj taketo poznamky usmevom. Tym ich vykolajis, lebo zareagujes inak ako ocakavali.

1747

Kletskop, lenze z psychologicke hladiska ma komplex ten, co sa inemu smeje, co je este horsie ako keby to bola len obycajna zavist :)
Cize ak sa jej smeju na nohach, stavim sa ze maju problem s nohami, napr. maju ich krive, zarastaju im chlpy, lebo ich nevedia holit a/alebo ich maju tvrdsie ako opice, alebo im nesadne ziadny strih jeansov, alebo ich maju kratke, alebo maju pokrivene prsty lebo maju velke labiska..
mozno je milion, dalo by sa pisat do rana.

riesenie?
jednoduche je ignoracia a to koplikovanejsie je najst nieco na com sa da zasmiat, tj. ich achylovu patu a pichat tam lubovelne dlho a inteznzivne, az spacahju hoci aj samovrazdu :) ked hry tak hry, ked boj so svinou, treba sa zaspinit :)
ale preferujem ignoraciu, kedze to ich zoziera viac.

ziadny ohen nie je rad aj mu nikto neprileje benzin..

Cindy35

prepac, ale preco sa Ta Tvoj priatel nezastal ked sa Ti smiali??

nevieme posudit bez fotky ako vyzeras. ale ak si aj Ty myslis, ze nohy nemas uplne ok, vsak staci uplne malo- vhodne oblecenie, zakryt co netreba vidiet a bude to ok! drzim palce

catherine666

Nic si z toho nerob nikdy sa nebudes pacit vsetkym a v tychto pripadoch je to podla mna preto, ze zavidia. Ako vyzerali ony? Nemali nahodou aspon 100 kil? Bud rada, od nich je to vlastne kompliment. A bud rada, ze si nemusela zazivat co ja, este ako decko a dospievajuca, ja som totiz vyzerala ako chlapec, hoci som mala dlhsie vlasy, vyzerala som ako vlasate chlapcisko. Doteraz si pamatam zazitky ako s tetou som isla nakupovat, ona isla do obchodu ja som ostala cakat pred nim so psom. Isla okolo mamicka s malym dietatom a hovori mu: Pozri akeho krasneho psika ma ten chlapcek! No citila som sa hrozne. Alebo isla som k zubarke, sadla som si do kresla a zubarka hovori: "chlapce ale tu bundu si odloz na vesiak!" Prizre sa blizsie, "alebo si dievca?" Ja urazena som bola ticho a moja mama hovori: "je to dievca". A to som nebola uz male decko, mohla som mat asi 12 rokov! Vies si predstavit jak som sa asi musela citit? Hned v ten den poobede aby som vsetkym ukazala ze som dievca, dala som si sytocerveny ruz na pery a isla von. Vysledok bol, ze sa mi decka smiali. Nastastie aj nado mnou sa priroda nakoniec zlutovala a niekedy od tohto veku som potom pomaly zacinala ziskavat zenske crty, v 14-tich si ma uz s chlapcom nemylili. Ale ked pozrem napr. svoju sesternicu ktora ma teraz 19, ona bola od malicka krasne dievcatko, v kazdom veku posobila dievcensky, prirodzene dlhe krasne vlasy, to ja som nikdy nemala ani mat nebudem lebo som zdedila vlasy po mame, riedke, pomaly rastuce. Ty si ako sama hovoris krasna zena, bud za to rada a pozri sa napr. na take ako ja, so mnou by si urcite menit nechcela! Na tvoju vysku si sice dost chuda, ale ak to mas prirodzene a normalne sa stravujes a nedrzis ziadne diety, tak to nechaj tak, vsak chlapom sa take nohate ultrastihle baby pacia.