Opadavajuca erekcia a predcasna ejakulacia

Príspevok v téme: Opadavajuca erekcia a predcasna ejakulacia
Veritel

zdravim.
mam trosku zvlastny problem. moj problem nieje fyzickeho charakteru ale mam pocit ze psychickeho.
Som zenaty cca 3 roky, mam rocne dieta. Sex s manzelkou je velmi sporadicky, za rok 2011 - 6x za rok 2012 - 4x,
i napriek tomu sa nam podarilo splodit dieta.
Ja byvam dost nadrzany, mozem mat sex aj trikrat za den. Avsak je problem ze nie s mojou zenou.
Proste kedze mam s nou velmi malo sexu, vzdy sa na to velmi tesim. Avsak neskutocne mi zacne bit srdce
zacnem sa triast, erekcia ihned opadne. Po opakovanom skusani, ked sa snazim ukludnit sa erekcia samozrejme dostavi,
pricom samotny styk potom trva asi 5 sekund... ked stihnem 5krat zasunut a hned nastupi ejakulacia.
Cize najprv problem s opadajucou erekciou a nasledne po jej dosiahnuti s predcasnou ejakulaciou.
Myslel som si ze ok, mam fyzicky problem. Avsak tento problem mam iba so svojou zenou ktoru chcem tak velmi uspokojit a mat sex ze to proste nejde.
Masturbacia nieje problem, erekcia drzi a ejakulacia caka, vsetko v pohode.
S kamaratkou ktorej som o tomto probleme povedal sme mali sex na ktory povedala ze nikdy lepsi nemali, styk trval asi 20 a uplne bez problemu,

Vie mi niekto pomoct ako toto dosiahnut s vlastnou zenou. ci je to na liecenie psychologom alebo psychiatrom ?

dakujem za kazdu odpoved.

robo_4

Nevahaj a daj si to ja som si to dal a talko sexu a zeninych orgazmov sme uz dlho nemali a to sme 15 rokov manzelia fakt pecka

strachyl

Ja som skusal zerex ale ten ucinkuje moc kratko vyskusal som ten yelow vital a ten zabral na dlho podotýkam ze mám 56 rokov