Ster z krcka maternice - bolest brucha po tom - je to normalne?

Príspevok v téme: Ster z krcka maternice - bolest brucha po tom - je to normalne?
karotka

Ahojte,

dnes som bola na preventivke u gynekologa, spravil mi ster z posvy a odobral vzorku z krcka maternice na cytologiu. V momente, ako robil krcok ma zacalo dost boliet brucho, ako pri menstruacii, len to bolo konstantne, nie krcovite. Vysetrenie samo o sebe nebolelo, len ma proste zacalo boliet brucho. Pytala som sa ho, ci je to ok, len zamrmlal ze mam ovulaciu a ze mam trocha citlivu celu tu oblast. Lenze bolest neprechadzala ani hodinu po tom, po takych 3 hodinach este bola stale citelna, ale uz nie taka silna.

Stava sa vam to tiez?
dik za rady, dievcata.

imperial

Ahoj, nerob si starosti - ja to mam stale tiez... Presne ako popisujes, az z toho slabnem a tie predstavy, co tam moze boliet to este zhorsuju. Kazdopadne gynekolog sa zacudoval, lebo vraj malo zien je citlivych na krcku, ale stava sa to. Dokonca aj pri sexe, pokial bol partner moc obdareny, tak ma brucho potom bolelo podobne... Na prehliadky chodim uz roky a stale bolo vsetko v poriadku, takze to nebude znamenat ziaden problem a doktor to len potvrdil. Ale musim povedat, ze ked sa mi to stalo prvykrat, skoro som pytala injekciu od bolesti. Mam pocit ale, ze sa to vekom nejak zmiernuje... Z casu na cas pomoze poldeci po predhliadke :D a vzdy ho poprosim, nech ster robi az na konci, po tom, co spravil ultrazvuk, inak to nedavam.

anka123

Dobry den chcela by som sa spytat bola som pred dvoma mesiacmi u gynekologa a tam mi spravili vyter z krcka maternici po dvoch mesiacov mi prisli vysledky ze tam mam nejake gulicky a ze mam zmenene bunky prosim mohli by ste mi napisat co to znamena pred tromi tyzdnami som sa vydala mam try krasne dety a dobreho muza prosim co to moze byt?

b6lind66

ja som dnes bola tiez na preventivke. Prvykrat a mala som bolesti pri vysetrei aj po nom, aj ked potom uz nie take intenzivne. Bolelo to ako pri menstruacii ako pises aj ty. Cely den mam bolesti a tiez sa bojim ci to nebude nieco vaznejsie. Dufam, ze nie :-/

karotka

Dik za odpoved M 25
Myslis ze prejde akoze v zivote, alebo pocas dna? :D uz je to prec, len som sa zlakla, ci to neznamena nieco zle, popravde pri predstave, co vsetko tam moze boliet sa mi robilo zle.