co spali tuky-ake jedlo

mackousko

Kulturisti nepouzivaju L-Carnitin to pouzivaju jedine zacinajuci kulturisti co sa snazia schudnut a dufaju, ze sa vyrisuju ale bohuzial sa vzdy sklamu. Kulturisti pouzivaju na spalovanie tukov efedrin, ktory je bohuzial na Slovensku zakazany.

juliana

k tej delenej strave citala som to tu ta lianela predsa pise ze okrem ovocneho cukru ten sa moze....to viem aj ja bo som ju drzala....

juliana

na ziadne tabletky sa nespoliehaj....ja aj moje zname uz skusali snad vsetko.... jednoducho raz zacas sa dostanes do takeho momentu ze budes mat chut chudnut a schudnes, ale musi prist ten spravny moment. Ked pride a budes mat chut chudnut a budes pevne rozhoduta, ze zmenis stravovacíe navyky a tak, potom si kup nejaky ten chrom lkarnitin a pojde to lahsie...je to vsetko o jedle a tabletky ziadne nepomozu...

mackousko

Sice neviem o com je delena strava ale podla mna je biely cukor, maltodextrin, glukoza ci fruktoza tak ci tak sacharid, ktory dodava energiu telu. A inak okrem ovocneho cukru? Med obsahuje 38 percent fruktozi (comu sa inak hovori aj ovocny cukor) a ked nie je dovoleny ovocny cukor potom preco je povoleny med?

mackousko

Su statistiky ze ti ktory piju vino (samozrejme v rozumnom mnozstve) sa zdravo stravuju a nenuti ich to jest same sladkosti a tucne jedla. Napriklad francuzi alebo taliani su vineckari a ich percento populacie obezitnych ludi je o hodne nizsi ako u ostatnych statov.

juliana

fraise vzdy trochu rozmyslaj co napises,lebo je tu kopa dristov ...kazdy ma pravo vyjadrit svoj nazor,ale nauc sa nepresviedcat ludi...o vine som to aj ja citala a kludne to pravda moze byt...a co sa tyka spalovania tukov je vyborny lkarnitine pokial sportujete...mam to na sebe odskusane...mam ho v tekutej forme a vzdy pred nejakym pohybom sa napijem...doda mi viac energie na sport a uzasne spaluje tuky....odporucam