Tehotenstvo a obcasny beh na autobus vadi ?

halo

Pocas oboch tehotwnstiev som sportovala-beh,posilnovanie,drepy.akurat som si dala pozor,aby som sa nezadychala,neprehriala,pila atd.doktor to odporucil.nebol ziadny problem.ak si bola na pohyb zvyknuta tak ti neublizi.ta praca chyznej,mozno ju budes zvladat do konca bez problemov,to budes vidiet sama.to budes riesit priebezne.drzim palce.a v 6 mesiaci ma aj so schodou zviezlo, troaku som sa zlakla,riadne si narazila trtac ale dietatu to nastastie nikaj neublizilo.

nirv

Beh nevadí, len nebez prudko a zbesilo, bez zvolna, babo pláva v plodovej vode, možno sa len z toho hojdania pogrcka ;D

antalia

TAK SORrry som v 15 tyzdni a prve moje tehu tak neviem kamoska potratila len zo stresu a nervov a tak si mysli ze moze hoc co spontalne mat nasledok na plod...dakujem sa komentare vacsinou dobieham ked idem z prace.... to je o pol deviatej a zdvgc.....sorry neviem cosio si zena alebo muz ale ver ze nikdy nevies co s ti odohrava s telom a akykolvek pohyb ma dopad na plod...

joan1

zdgvx zbytocne hlupy prispevok.
antalia pokial nebezis velmi rychlo len dobehujes a nema riz. teh. co asi nemas kedze este pracujes tak nemalo by sa nic stat. Ale s rastucim bruskom by som ti radila radsej si privstat aby si sa nestresovala ci autobus stihnes.

zdgvx

aj keby si si zlomila obidve nohy tak na tvoj plod to nema ziadny vplyv. a ty tu vobec rozmyslas ci moze plodu uskodit beh na bus ???? chod sa poradit s psychologom

alibi

nebolo by jednoduchsie vstat kazdy den o 10 minut skor a nebezat na bus? ked sa narodi male vyspavat uz nebudes moct :)

gfkjfhf

boze o com tu rozpravate? ved tehotenstvo nie je choroba. dvihat periny, davat plachty, zle doskocit na nohu nieje nic ohrozujuce pre dieta preboha. ved tehotne zeny bezne cvicia atd. keby si prudko narazila do niecoho bruchom ako pri autonehode, je uplne nieco ine.

Cindy35

ze vraj pre tehotne nie je dobre davat plachty na postel, tak som pocula. ze sa dake svaly vtedy napinaju co mozu sposobit porod