Anorexia - aj keď sa stravujem?

Príspevok v téme: Anorexia - aj keď sa stravujem?
Na_La

Ahojte,
momentalne mám 23 rokov, 168cm a 45kg. Pred asi 5 rokmi som vazila 53-55kg...zdala som sa sama sebe tučná a rozhodla som sa, že schudnem...celé dni som nejedla, keď som jedla tak len minimum...Schudla som na spomínanú váhu 45kg behom pol roka, váhu si doteraz držím - ale s tým rozdielom, že jem normálne. No i napriek tomu som stale chudsia a chudsia. Bola som u lekarky, kvoli nizkej vahe, podvahe u mna nastala kriticka chudokrvnost - v krvi som mala tak malo zeleza, ze som potrebovala transfuziu krvi. Brala som lieky aby som pribrala ale nepomohlo..trčia mi všetky kosti, na zadku a chrbte sa mi robia modriny, keď napr. sedim a opriem sa...Ale ja normalne jem, všetko zjem no i napriek tomu mam priznaky anorexie - podla lekarky.. Nemate s podobnym pripadom skusenosti? Neviemmi niekto poradit? Jem ale som slaba, vysilena, niekedy sa mi zahmlie pod očami a len rak odpadnem...Poradte ak viete, prosim...

PomocKamaratke

No raňajky moc nezvyknem lebo mi z toho bývalo zle...ale u priateľa si niekedy dám napr. toast s kávou. Na obed si dám na čo mám chuť - minule som zjedla maď. guláš a k tomu 5 knedlí...na večeru šalát, alebo ak nemám nič doma ta "mekáč"...čokolády a sladkostí zjem neúrekom, naučila som sa každe 3 hodinky aspoň niečo zjesť aby sa nestalo že mám prazdny zaludok...Ale aj napriek tomu mam problemy..štitna žlaza, vsetko ok...