Majetok na zvysenie pritazlivosti

Príspevok v téme: Majetok na zvysenie pritazlivosti
Klasik12321

Baby, chcem sa opytat, do akej miery rozhoduju majetkove pomery o tom, ci sa vam nejaky chlap zda byt pritazlivejsi alebo ci to vobec neberiete do uvahy?
Vcera som totiz v tejto suvislosti zazil taky sok, ze z toho nechapem a je mi z toho na grc, no ked citam v akych podmienkach mnohe zeny ziju, tak pripustam, ze niekedy z cisteho zufalstva su ochotne vyrazne sa zamerat u muza aj na tento aspekt. :(

sususu

no ja si myslim ze luxus je mat Porsche al. Ferrari... a taki chlapi ma zvlast nepritahuju a to aj z toho dovodu, ze cakaju ze ohuria...toto nemusim...aj ked urcite so nezamestnanym bym sa asi nestykala... nic proti ale urcite by sa mi nepacilo podporovat muza...uz ked ste vo vztahu tak kazdy moze stratit pracu..to je zas o inom - a len pre vysvetlenie aby ste sa na mna hned "nevrhli" ze som sebecka...

nirv

Mňa osobne bohatší chlapi nelakaju, majú inú životnú úroveň a tencenciu merať všetko cez peniaze, kupovať si ľudí.

doubledog

pravidlo je jednoduche, tiez si myslim, ze je to zbytocne nejak riesit:

majetok zvysuje pritazlivost muza, nikdy ju neznizuje.

a netyka sa to zlatokopiek, ale vsetkych zien. neznamena to ale, ze zenam zalezi len na majetku.

joan1

majetok nieje vsetko, mne osobne musi byt clovek aj sympaticky. A ten tvoj kamarat(tlsty a rapavy) by ma na znackove auto nezbalil aj keby mal ferrari alebo cadilac :) Muzi si mozu zato sami ze zbalia zlatokopky a potom sa stazuju ze aku hus maju vedla seba co z nich taha peniaze. Ved sami ked im uz ide o postavenie a obdive v spolocnosti vyhladavaju take modelkovske typy co behaju len po kozmetikach, kadernictvach, butikoch atd. Maju drahe auto chcu mat drahu babu. A tie co stoja zato si nevidia lebo to su vacsinou sede mysky.

TinaM

Ved toto je uplne zbytocna tema. Babenky, ktore letia na audinky musia byt riadne sliepocky, keby to boli "zlatokopky" hladali by prachacov uplne niekde inde. Ony chudence by asi len chceli byt zlatokopkami, lebo je to moderne.
Okrem toho, to by aj mna mohli povazovat za zlatokopku-byvam u priatela v byte, vozi ma jeho autom, kupuje mi veci, stara sa o mna, niekedy aj kadernicku zaplati. Ci sa ja povazujem za zlatokopku? Nie. Na prvom rande sme boli vencit jeho psa, v mikinach a teniskach, ziadny luxus. Nikdy ma nebalil na peniaze a ja som s nim nikdy nebola preto, lebo ich na mna mina.

modem

a co ta po takych zenach ? treba si vyberat baby, ktore sa ta nepytaju ci mas auto a ake, neviem co sa idu vsetci pokakat z toho umeleho uspokojenia, uz mam super auto uz som niekto, ja mam feliciu, mozno nie najbezpečnejsie auto ale spolahlive, auto je na prepravu nie na chvastanie, takze pipiny ignorovat

paganstorm

mojim životnym cieľom rozhodne nie je robiť niekomu modny privesok na dobu určitu, kym moja krasa nepominie, skor naopak :-D
potrebujem mať svoju nezavislosť a vo financiach predovšetkym, nechcem žiť s pocitom, že nie som schopna sa o seba postarať sama, teda mi viac vyhovuje partner, ktory zaraba bud menej alebo porovnateľne so mnou (aby moja ješitnosť nebola moc draždena)

Zlatokopka

Marsmeloun

To, že si to 99% Slovenska ( čo nie je pravda lebo bohatých je u nás mnoho len tí sa nepretŕčajú ) neznamená automaticky že je to luxus. Znamená to len to, že u nás na SVK je veľmi nízka životná úroveň - v skutočne vyspelých krajinách má podobné auto každá druhá rodinka. A to, že na takých autách sa nevozia boháči je realita - takí ludia preferujú úplne iné, nám na míle vzdialené značky. Predvádzajú sa len chudáci, takí, čo sa hraju na zazobanca aby si nejakú dedinčanku hlupučkú, ktorá prišla do Bratislavy "dobyť svet".... taký z Ja a Ty chodia ako najväčší šupáci, by si nepovedal, že na konte majú miliardy.

Marsmeloun

no ja si myslím že Q7 je luxus ...a že 90 percent slovenska si ho nemože dovoliť .... ináč chudák kamarat ... co si nám ho popísal malý , tlstý ,rapavý :D :D :D a no čo ... su to mladé trubky pre ktoré je jednoduchsie raz za čas roztiahnuť nohy aj mega odpudivému, vypatlanému a zoschnutému chlapovi .. a žiť si za vodou a vyvážať sa v super aute,.... ako sa pričiniť , snažiť sa dačo si vybudovať s mužom ku ktorému dačo cítia ... aj ked to bude na začiatku len felícia :-) len myslím že to robí aj táto doba .... dievčatá , ktoré doma moc penazí nezažili sa snažia rýchlo dosať "hore" a tie , ktoré ich zažili tam chcu aj ostať :D bohužial v dnesnej dobe sa moc , hodnota cloveka a príťažlivosť, uznanie a uspech počíta len podla hrúbky peňaženky ....:-( toť všio