Je chyba vo mne?

Príspevok v téme: Je chyba vo mne?
Na_La

Ahojte, zisťujem každým dňom, že sa v mužoch vôbec nevyznám...mám priateľa už rok a pol ale do dnešného dňa sa mi nepodarilo pochopiť ho, teda lepšie povedané porozumieť mu. Ale aby bolo jasno začnem od začiatku - spoznali sme sa pred rokom a pol, presne v deň jeho narodenín. Som atraktívna, on tiež ale s tým rozdielom, že ja som to nikdy nejak extra nezneužívala pre získanie čo najvyššieho počtu partnerov, narozdiel od neho..Išla som do toho vzťahu s tým, že som vedela aký sukničkár bol ale ako povedal, mal už 30 rokov a chcel konečne vzťah, seriózny, proste cítil, že už potrebuje zmenu - k lepšiemu. Po čase sa ukázalo, že to myslel naozaj vážne, boli sme (aj sme ) spolu takmer každý deň, dala by som krk za to, že ma nepodviedol, aj modré z neba by mi zniesol, je dokonalým partnerom. Cca. po pol roku som cítila, že ho naozaj lúbim...nič som nepovedala, čakala som. Nedávno som mu z ničoho nič povedala, že ho naozaj lúbim a on - on mňa nie. Vraj ma má nado všetko rád ale nie je zalúbený! !! Chápeteto? Vie mi to nejaký muž - bývalý Don Juan vysvetliť? Som smutná, klesá mi tým sebavedomie a cítim sa byť zranená. Vraj to príde časom, vraj už toho tolko prežil, že na to potrebuje viac času...je to normálne? Som atraktívna, neflákam sa, navarím mu, upracem mu, všetko... Nehovorím, že je zlý, to nie - je pozorný, milý, kupuje mi darčeky, raňajky do postele aj po roku a pol ale... Je chyba vo mne? Poradte prosim :-((

alex_alex

spolocnik.weebly.com LUXUSNÝ SPOLOČNÍK, GIGOLO, MILENEC, MLADÝ ZAJAČIK, PROFESIONÁLNY MUŽSKÝ ESKORT PRE SOLVENTNÉ ŽENY BRATISLAVA, masáž vagíny, kamarát s výhodami, sexualne služby, platený muž na sex. Som optimisticky naladený, vyšportovaný gentleman Alex z BA, 34 r, 189cm, 94kg. Nefajčím, zaujímam sa o zdravý životný štýl a pozitívne myslenie. Budem partner na strávenie večera u teba doma, na hoteli. Viac info: spolocnik.weebly.com