Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie

Príspevok v téme: Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie
zukume

Dobry den.mam 21.mam problemy s krcnou chrbticou,chodila som na neurologiu,rehabilitacie(elektroliecba),EEG-dobre, ocne-dobre,RTG-kriva krc.chrbtica,no zhorsuje sa mi to.bolieva ma hlava,je mi zle,hlavne v MHD mam neustale pocit na odpadnutie,strach,musim hned vystupit,zavraty,hlavne v uzavretych priestoroch bez pristupu vzduchu mi je zle,proste mam uz problem pohybovat sa po meste,aj za sedenia mi je zle,stracam vedomie,trpnu mi niekedy ruky,cvicim ale necitim zlepsenie,mam pocit neustaleho smadu,uz naozaj neviem co mi je,citim sa slabo,tazko sa mi dycha,mam ist este na neurologiu,lenze dalsie tabletky uz nechcem,nerobili mi dobre,neviete mi nejako poradit?na koho sa obratit alebo ake vysetrenia este podstupit... dakujem za kazdu radu! Zuzana

silvias

Dobrý den.Neviete dá sa aj ked si človek sám odblokuje krčnú chrbticu,myslím neaké rady ako by sa dalo odblokovať???
Vďka Silvia

silvias

Dobrý den!Už dlhšiu dobu mám závraty
hrozne sa mi krúti hlava ja to mám z krčnej chrbtice,boli ma aj príšerne krk nevite neaké dobré rady,alebo tabletky?
Prosím prosím a voped vďaka Silvia

tom

ahoj mam 14rokow mam bolesti krku ramien trpnu mi ruky boli ma hlava bol som na ortopedii aj u neurologicky aj na rtg a mam zablokovany stavec c2 a a narazeny c7 chodim na masaze pomaha to ale beriem specialne beresove kvapky velmi to pomaha.ale este vyskusam akupunkturu.

adika

ja si sama casto praskam krcnu chrbticu. a to aj niekolkokrat denne. Myslite,ze to nie je dobre? pomohli mi to,ked ma bolela hlava,ale teraz mam pocit,ze sa z toho stava zavislost. len si na to spomeniem a musim praskat.aj celu chrbticu. bude sa mi triast hlava ked budem stara???? Napiste,lebo mam z toho strach a neviem prestat.

zukume ..

ahojte,tu je opat zukume:-)
dlho som tu nebola,ako sa citite?ja uz lepsie,neodpadavam,ale chrbtica neskutocne boli vioac a viac,ale moja chyba,necvicim! ale uz zacinam opat... mozem poradit cviky.drzte sa

pozor

ZUKUME!!!
Určite navštív akupunktúru.Ja som mal presne také problémy. Janík mi poradil akupunktúru a podarilo sa. Konečne po 3 mesiacoch skúšania všetkého možného, môžem povedať, že prišlo nejaké zlepšenie. Pani, ktorá mi robila akupunkt. mi však povedala, že moje bolesti majú aj psychický pôvod. Bolesť mi odstránila, ale ešte sa neviem zbaviť tých závratov v MHD alebo na niektorých uzavretých miestach, lebo to už mám v sebe a ja sa viem tak vyhecovať, že mám vážne pocit, že odpadnem, hoci som ešte nikdy neodpadol. Všetko to je v mojej hlave a musím sa toho zbaviť. Najlepšie je nemyslieť na to a začať niečo robiť, aby si mozog zamestnala niečím iným ako myslieť na to, kedy sa ti začne krútiť hlava a odpadneš. Ver mi, ja viem, čo hovorím. Kvôli tomu som sa musel vzdať aj práce, lebo som nebol schopný vydržať 8 hodín. Musíš sa postaviť na svoju stranu, nie na stranu choroby a hlavne sa nepoddávať.

janík

neváhajte,vyhľadajte akupunktúru,tá si s krčnou chrbticou poradí.Obyčajne hneď po prvom napichnutí na druhý deň zmizne 70-80% bolesti a ostané doprovodné znaky!!!!!

pre zuzume

ahoj, vsetky priznaky, ktore si opisala som pretrpela aj ja, ale mne sa to postupne prejavilo aj kolapsovymi stavmi, na vysetreniach v nemocnici na neur. odd.mi zistili tzv. tetániu, ktorá sa prejavuje zo stresov a nedostatku horcika. Mne dobre zaberá Rivotril 0,5 a ked je prechodne obdobie, tak pridavam Magne B6. Mam to naordinovane neurologom a je mi lepsie. Mala by si navstivit opat neurologa a pytat sa na vysetrenia.

zukume2

mili moji,vidim ze aj po takom dlhom case reagujete na moj prispevok z decembra, vlaste ho mam bohuzial stale,a ovela horsie! je to uz viac psychicke,na odpadnutie vsade!hlavne MHD,jasne.neberem lieky ziadne teraz.ale zufalstvo.napisem viac aj tie cviky,tym co ste pytali.nechajte maila,ja to skusim dat dokopy,nejak to opisat,lebo to tazko slovami tie cviky,ale skusim,dajte mi cas,som kazdy den dlho v praci....drzim vam palce,tento problem ma obral uz o vela,nervy mam na krajicku... :-(