Antikoncepcia a akne

sne27

to krasavica, brala som regulon 5 rokov a zlepsenie nastalo uz po prvom mesiaci, a zase ked som hak vysadila, tak do jedneho mesiaca sa mi vyrazky vratili. vysadila som hak, lebo som chcela otehotniet: ) a tak sa aj stalo, otehotnela som bez problemov hned na dalsi mesiac a teraz sa tesim z tehotenstva, takze tie vyrazky ani tak nevnimam : )

saska3

ja chcem pribrat a idem brat HAK tie naplaste, mate skusenost? nie su tam nejake neziaduce ucinky a vedlajsie priznaky-bolesti hlavy, hnacky zvracanie a podobne?

sne27

nie kazda antikoncepcia je vhodna na akne, pri predpisovani sa treba opytat, pripadne informovat lekara, ze mate zaujem prave o taku formu antikoncepcie. ja som brala regulon, plet sa mi velmi zlepsila, mala krasnu farbu, no po vysadeni hak sa mi vyrazky vratili. nie v takom mnozstve, ale predsa :(

nasta

ahojte. beriem Diane35 4 roky na akne a som brutalne spokojna. Mala som tazke akne a po pol roku to uplne zmizlo. Chodim pravidelne na krve testy, ale to z vlastnej iniciativi. Diane35 su sice drahe, 1100sk na 3 mesiace ale su najlepsie, su vyrobene na pomoc pri akne. pa

gabinka

Ahojte baby, po porode som si dala predpisat HAK, ale nemam s tym dobre skusenosti. Po troch mesiacoch som pribrala 4 kila a akne to vobec nepomohlo.Teraz sa nemalujem (ani makeup), a pijem vela vody. Od koznej mam Dalacin a je to omnoho lepsie.

sofija

No ja berem roaccutane a k tomu mi kozna kazala si predpisat aj antikoncepciu na akne , musela som ist ku gynekologicke ale a dala mi jeanine

kejtlin

potrebovala by som poradit. chcela by som si nechat predpisat HAK, z ktorej sa mi zlepsi plet a aj mi trochu narastu prsia. neviete mi poradit, ktore tabletky su nejlepsie ale aj cenovo najvyhodnejsie? a ako dlho by som to musela brat aby nastali pozadovane ucinky. budem vdacna, diky