SZU alebo UK medicina

Andrea :-)

Toto je uz vrchol. Ved szu je este tazsia. Vyhadzuje sa tu aj z toho mala co prijmu. Na statniciach budete potrebovat resuscitaciu. Aj tak vas vsetkych vyhodia.
Ale zubari tu maju vyborne podmienky. Vsetko nove, paradne vybavenie.

Nela41

No to je ťažko povedať. UK má svoje dlhoročné meno, ale priestory v ktorých sa vyučuje sú hrozné. Naopak SZU je pekná nová škola s novými laboratóriami a má viacej preparátov na menej ľudí ako na UK kde je ľudí omnoho viac. Čo sa týka štúdia mám ale pocit, že SZU skutočne zaostáva. Musíš sa rozhodnúť sama, čo sa ti viacej pozdáva.

Filipova

Mna napriklad vzdy zaujimalo, ako sa hodnotia medici v skole.. Ci je to rovnako ako na ostatnych skolach a behaju po svete lekari, ktori ledva ledva presli na Ecka a teraz su v ich rukach zivoty ludi..

Lebo je podla mna ine ked ledva spravi vysku nejaky manazer ako ked lekar, ktory ma zachranovat ludske zivoty...

By pri tych svojich vycapenych diplomoch a atestaciach mali mat podla mna aj znamky zo skoly :D

1gimienkis

Na slovensku nieje este ani jedna vyska tazska. Ja som studovala na svk aj v zahranici. A to co boli u nas statnice tam skoro jedna normalna skuska. Myslim, ze Uk ma aspon ake take meno. Ak chces mat aky taky lepsi papier tak Uk.