LUTUJEM TO Z CELEJ DUSE

Príspevok v téme: LUTUJEM TO Z CELEJ DUSE
betka20

Lutujem to ze som povedala svojim rodicom o bulimii lutujem ze som sa im z niecim takym zdoverila.Uz nikdy by som taku hlupu vec neurobila.Mala som radsej byt v tej bulimii.
JA si nezasluzi zit.Kazdemu iba znepriemnujem zivot.Bolo by im bezo mna lepsie.MAma mi dnes povedala ze ma nic nezaujima iba ja sama.Skola oblecenie ... ze vsetko iba ja.

amylie

Pozri, tvoja mama bola asi zrejme velmi nervozna, ze ti nieco take povedala. A ak si myslis ze by im bolo bez teba lepsie, tak no. Kazdy ma jednoducho aj zle aj dobre stranky v pomere 1:1 a je to len na okolnostiach a nalade ake necha prave teraz vyniknut. Bez teba by boli rodicia a rodina strateny. Vazia si totiz tvoje cool, super stranky a naucili sa respektovat tvoje negativa. A ty si sa zase naucila negativa zakryt pozitivami a rozhodnut sa kedy ktore pouzit. Rodicia sa o teba boja a nie su jediny. Len sa jednoducho hnevaju na seba a myslia si ze to oni su na vine tvojej bulimie. Preukaz im lasku a aj oni ti ju preukazu. Spolocne to urcite zvladnete A nechci byt opat v bulimii. Je to hrozna choroba aj s anorexiou. Pamataj, ze si vynimocna!!!!!!!!!!!!!!!!

betka20

este by som sa chcela opytat ako je mozne ze ked sa pozriem do zrkadla s hnevom tak sa vidim ako tucnko?(aj ked sa tak citim a viem ze som)a ked sa pozriem s usmevom vidim tam seba ako peknu? (myslim nie az tak moc tucnu)
ale ja verim tomu prvemu

ariela

Betka najlepsie bude, ak sa zveris do ruk odbornikovi, pretoze si dusevne chora, my ti tu tazko pomozeme.Je to zle, ak svojich rodicov pokladas za nepriatelov.

betka20

natty ani ja jej to uz nepoviem ale verim tomu ze uz do toho nespadnem aj ked niekedy este zvraciam ale je to fakt minimalne.A aj ja ju mam nadovsetko rada.:-)

natty

betka20... ani si nevies predstavit ako to poznam.. podla mojej mamky som ten najvacsi egoista pod slnkom.. vsetko sa musi tocit okolo mna.... o nikoho sa nezaujimam len o seba... nic ma netrapi, iba to, aby som sa ja mala dobre... ale uz som si na to zvykla... a btw. hovorila mi to aj predtym ako som jej povedala ze mam bulimiu... vies... nase mamky su asi podobne... ale aj oni maju svoje starosti, tak sa to snazia vsetko hodit na nas... nech si nemyslia, ze ony su tie najhorsie... :/// a myslim si, ze by boli tak aj vtedy kebyze im nepovieme ze sme chore... a urcite si zasluzis zit ;) kazdy si to zasluzi... ci ma take problemy ake ma, alebo ich nema (dost divna veta) ;) tak hlavu hore ;)) mimochodom... mam svoju mamku moc rada, napriek tomu aka niekedy je.. ale je pravda ze ked prepadnem bulimii znova, uz jej to nepoviem...

betka20

nie ja sa uz s rodicmi o tejto teme nebavim.a oni su uz to ani nevsimaju myslia si ze od vtedy ako som im to povedala zmenilo sa moj vztah k sebe k jedlu a ze som prestala uplne vraaciat.Ano zo zaciatku to aj tak bolo nevsimala som si to co som jedla a ani seba ale teraz prislo znova hlupe zmyslanie ale znova prislo znova zacinham seba nenavidiet a tak.ja to nechapem ale respektujem.

zubrienka

betka20-ja si myslim,ze to,ze si to povedala tvojim rodicom bolo velmi odvazne a spravne,su to prvi ludia,ktori by ti mali s tymto problemom pomoct,napriek tomu,ze nereagovali podla tvojho ocakavania.Skus sa s nimi este porozpravat,vysvetlit im,ako sa citis a ze ti ublizili.Moja sestra mala tiez ten isty problem,akurat ona to nikomu nepovedala a mi sme ju s mamou nahodou poculi na zachode zvracat po obede a prevalilo sa to.Vsetci to riesili,vraj je to z psychickych problemov,nestastie z rozvodu rodicov,bla bla bla.Pricina sa neodhalila,ci mali pravdu alebo to bol len vplyv dnesnej mody vyziabnutych kostier,ale uz je v poriadku,takze vsetko dobre dopadlo.

zrrzka

betka, vobec to nelutuj, ze si to mamine povedala.. skus za nou zajst este raz a zacni tym, ze ju mas rada a potrebujes jej pomoc pri bulimii.. ono mozno nebola pripravena na to, ze nieco take sa moze tykat aj teba.. drzim paste