nepravidelná menštruácia

Príspevok v téme: nepravidelná menštruácia
Januska1951

Ahojte, mám 25 rokov a dosť nepravidelnú menštruáciu. Niekedy mi "to" mešká aj 3 mesiace, inokedy príde presne na čas. S priateľom by sme už chceli babo, ale bojím sa,že sa nám to nepodarí :( Môj gynekolog povedal, že je to normálne kedže som ešte nerodila. Ale mne to ako normálne nepríde :( Inak mám všetko v poriadku len s tým otehotnením budem mať problém :( Prosím poradte mi čo mam robiť???

takajedna

ja mam 23 a tiez takyto problem obcas mi meskaju 3 mesiace,niekedy pridu nacas a niekedy meskaju 2-3 tyzdne a ked som to povedala gynekologicke, tak mi povedala, ze to je normalne a samozrejme na vsetko je odpoved antikoncepcia o com ja pocut ani nechcem :) samozrejme mi robila aj sono a vsetko a povedala,ze vsetko mam v poriadku...mam s toho nervy lebo nikdy neviem kedy dostanem...

orchidejka

ak ti nic nezistili tak jednym z dovodov moze byt aj prilis nizka vaha. kamaratka je extremne chuda (asi geneticky, lebo aj ked chce pribrat a robi pre to vsetko mozne, nedari sa jej) a ma podobne problemy ze niekedy dostane ako na cas, inokedy aj 3 mesiace nic..tak isto jej nic nezistili a obava sa ze ked bude chciet mat babo, co s tym..

Januska1951

robili mi testy ked som isla na operaciu a všetko bolo ok. Sem- tam sa mi objavi cysta na vaječniku inak všetko v pohode. neviem či to môže mať nejaky vplyv na to. ked sa objavi tak mi ju gynekolog ambulantne odstrani a zase mam pokoj.

olivienka

no mne to tiež nepríde normálne, tí gynekológovia sú tuším všetci divní, jedni nútia človeku HAK len kvôli "nepravidelnostiam" v rozmedzí 3-4 dní, iní tvrdia, že 3 mesiace meškania je v pohode :D
si si istá, že si úplne zdravá? bola si aj u obvoďáka aspoň? krvný obraz ok? ja som si takto tiež pár rokov hovorila že totálne nepravidelný menzes, tiež aj 3 mesiace meškajúci, nič neznamená, že to asi ešte nemám ustálené (mala som len 19 rokov), až kým mi nezistili zvýšenú činnosť štítnej žľazy :/ a ako som začala na to brať lieky (neskôr mi šž museli vyoperovať), menzes mám "zázrakom" pekne každý mesiac
ale ak ti nič nenájdu, tak je to asi naozaj v pohode a treba len skúšať (a hlavne sa už dopredu nestresovať, že určite s tým bude problém, možno otehotnieš, ani nebudeš vedieť ako)