Preco sa mi nedari schudnut?

Príspevok v téme: Preco sa mi nedari schudnut?
NikitaD

Uz mesiac poctivo bojujem s chudnutim, ale neuspesne. Potrebujem dat dolu 5 kg. Za posl. tyzden som dokonca pribrala 0,5 kg. Pritom jem malo. Ranajky sojovy alb. grahamovy rozok, nizkotucne maslo a med, desiata bud vynecham alb. si dam nizkot.jogurt, obed klasika bez polievky, olovrant kava s nizk.mliekom a vecera zelenina s tuniakom, cottage alb. Acidko. Kde robim chybu?

Dadula56

Pri tej vahe/vyske by si nemala az tak skrtit stravu, jedz jednoducho zdravo, to uplne staci. Hlavnym klucom bude sa zacat hybat, potrebujes aerobnu aktivitu (beh, bicykel a i.).
Ak budes tak malo jest, tak okamzite ako zacnes jest normalne budes priberat, pretoze si mozes spomalit metabolizmus.

nathalia09

áno,málo ješ,a nepravidelne,mala by si mat aj pravidelný pitný režim,ako už bolo písané.Olovrant a desiata by malo byt nejake ovocie,a začat sa aj zdravoo stravovat-čo zvykneš obedovat a večerat?dost malo si napisala.

NikitaD

Pitny rezim dodrziavam - vypijem 2-3 l vody alebo zeleneho nesladeneho caju. Vazim 65,7 kg a meriam 170 cm. Viem, ze podla BMI je to ok, ale mam speky na bruchu, stehnach a zadku. Nie som na to zvyknuta, dlhe roky som vazila 59 kg. Pohyb teraz nemam, to je pravda.

zuzan-ka

No podľa mňa dosť málo ješ.Pi maximálne 3 litre čistej vody.
Ja som mala objednáného trénera a poviem ti že prvý týžden som pribrala 1,5 kg a potom to šlo krásne dole:)
Trpezlivosť.