Načo to bolo? Dá sa tak mýliť v citoch?

Príspevok v téme: Načo to bolo? Dá sa tak mýliť v citoch?
Nepochopená7

Ahojte , len mi niečo vrta v hlave , ale od začiatku ...

Stretávali sme sa , flirtoval so mnou , vo všetkom si úplne rozumieme , boli sme tu pre seba ... Prehlbilo sa to k bozkom , objatiam atď , sex nebol .
Ja som to brala tak ,že ide na to pomaly , ale po piatich mesiacoch som sa ho spýtala , že ako to vlastne vidí on ...Predtým sme to už tiež riešili , ale vždy sme to nechali plynúť .... Vraj ma má ako kamarátku a že ja som stanovila hranice , kam sme sa mohli dostať . Ale že vzťah jednoducho nechce ...
Ja som mu povedala ,že som nikdy nebola len jeho kamarátka , pretože tak ako sme sa stretávali my sa kamaráti nestretajú , že chcem viac ... A povedal , že on mi viac nemože dať ...Bol tiež sklamaný v predošlom vzťahu , ale je to už doba , tak netuším v čom je problém ...
Hovoril mi ako mu chýbam , ako ma chce , no nič z toho ...
Tak som mu povedala buď alebo ... bu´d sa rozhýbe ,alebo ma stratí , pretože sa neviem hrať na jeho kamarátku a neviem sa s ním stretať bez toho ,aby som cítila niečo viac ...
A je koniec ... Nechápem to , na začiatku som mu jasne povedala ,že nezávazný vzťah nechcem , že chcem viac,lebo som sa tiež sklamala .. On hovori l,že vzťah nechce hneď , ale možno časom ... a takto to dopadlo ...

Možu gestá a všetko tak klamať ? Nikdy sa na mňa nepozrel len ako na kamarátku , vždy keď som si držala odstup , on mi dal bozk ... chodili sme von na víno , alebo k nemu ,ku mne , kde keby chcem , tak by sme sa milovali ... Chcela som ,no niečo také by som urobila len vo vzťahu ...

No radšej ako by to skúsil , zdrhne s tým , že on viac nechce .. Načo to potom bolo dobré ? Keď už najsor bolo povedané , že len priateľstvo a nič ,, neriešenie ,, ale hneď na prvom rande ma bozkával .. Keď chcel len priateľstvo , tak to mal nechať na tej úrovni , nie mi ublížiť , že sa namotám a cúvne ...

fero11111

vz sa vzkecavate hore dole ci pana blondula ty nemas co robit doma ci co ??? ci mas sluzku sade si :D

segin caja caka nejake mudre povybudive slova a vz tu kto jak na fotkach vyzeral

nirv

Jednoducho treba brať do úvahy že veci sa neustále menia. Nič netrvá večne. Ani vesmír. A my už vôbec nie.

nirv

Prestylizuj prosím otázku, lost :) ak tou nebabou myslis seba, tak je to tiež blbosť, resp naivita, to je jedno, je to nereálne, ak sa tak náhodou stane, je to zázrak

Blondula

lost....inak ja som nepovedala ze nelubim !! napriklad najzamilovanejsia som bola do mojho posledneho priatela.este ho stale lubim,ale jednoducho s nim zit nemozem !! neda sa to po tom vsetkom co mi urobil,ako mi ublizil ! keby do neho udrel blesk,tak som ochotna ist za nim aj v tomto momente !! :D ...