Inzulínová pumpa

Príspevok v téme: Inzulínová pumpa
Eva Ptáková

Dobrý den, jsem studentka 3. ročníku vyšší odborné školy zdravotnické v Praze. Tento rok končím a tématem mé absolventské práce je: Kvalita života pacienta s inzulínovou pumpou. Kde zkoumám jak změnila pacientům inzulínová pumpa život. Tím to bych Vás chtěla poprosit, zda by se našel někdo, kdo vlastní inzulínovou pumpu a by byl ochoten mi vyplnit dotazník. Dotazník mohu poslat emailem. Je anonymní. A vaše vyplnění mi moc pomůže při vypracování své práce. Děkuji mnohokrát Ptáková Eva

Marek Demčák

Rád bych poznamenal, že z hlediska vazby tazatel-respondent jsou dotazníky na Vyplňto.cz při výchozím nastavení absolutně anonymní.

K porušení anonymity může dojít pouze v těchto specifických případech:
1) součástí dotazníku je dotaz na osobní nebo kontaktní údaj
2) dotazník je rozeslán respondentům s unikátním parametrem za url (každý z oslovených respondentů má vlastní unikátní adresu); ve výchozím stavu není unikátní kód přidělován, přidat si ho tam může případně tazatel "manuálně"
3) dotazník je poslán cíleně pouze jednomu konkrétnímu respondentovi, který jej vyplní

DiabetikIvo

Eva,

pokiaľ pošleš dotazník e-mailom a človek, ktorý ho vyplní Ti ho e-mailom vráti, tak to už nebude anonymný dotazník!

Väčšina odpovedajúcich si totiž kvôli zachovaniu svojej anonymity nebude zakladať anonymné e-mailové konto na niektorom free mail servri, pretože si neanonymitu takéhoto dotazníka ani neuvedomia...

Urob si dotazník na niektorom z voľne dostupných servrov pre tvorbu dotazníkov. Dotazníky sa dajú urobiť aj na Google Docs.

Tu máš adresy niekoľkých takýchto servrov:
www.oursurvey.biz
www.vyplnto.cz
www.iankety.sk

O takto vytvorenom dotazníku síce nemožno tvrdiť, že je úplne anonymný do bodky, ale má oveľa vyšší stupeň anonymity ako keď sa vyplnený dotazník pošle e-mailom. :-)