Antikoncepcia Gestodette - skúsenosti

Príspevok v téme: Antikoncepcia Gestodette - skúsenosti
kamkam

Dobrý deň :), bola som si predpísať antikoncepciu, gynekológ mi odporúčil GESTODETTE, aké s ňou máte skúsenosti?
Pomôže mi pri problémoch s pleťou alebo to ešte zhorší? Mám vyrážky hlavne v oblasti brady a už dlhšie ma to trápi, nechcela som veľmi hormonálnu atk, ani nie veľmi drahú, tak dúfam, že mi to pomôže.
Taktiež by som chcela vedieť či sa z nej priberá (gynekológ mi povedal, že nepriberiem, len sa chcem uistiť).
Ďakujem Vám za odpovede :)

kamkam

klasik12321
nie, nemam gyn. problemy, bola som na komplet vysetreni a vsetko je v uplnom poriadku. uz som zufala :(

Klasik12321

kamkam - nemas aj nejake gynekologicke problemy? Vyrazky v oblasti brady su casto toho prejavom, tak sa pytam.

modráčik

Kym Ti antikoncepcia na vyrazky zaberie, tak to potrva.Okrem toho neexistuje nehormonalan antikoncepcia.Ked ju ale potom vysadis,tak uvidis, co to urobi na Tvojej pleti,nehovoriac o tom, ze kazda antikoncepcia ma aj neziaduce ucinky.....to je ale na dlhsiu debatu.Moja dcera presne teraz vysadila,takze to mam pred sebou.Kedze pracujem s kvalitnymi doplnkami vyzivy,davame do poriadku to, co antikoncepcia pokazila.Ak ju chces brat len kvoli pleti,odporucila by som Ti radsej kvalitnu prirodnu detoxikaciu a samozrejme aj pozivanie prirod.kozmetikyAk mas zaujem o viac info,klikni na moju prezyvku a napis na meil.