Aké vložky sú najlepšie?

Príspevok v téme: Aké vložky sú najlepšie?
Laluška

Ahojte, pred asi 5 minútami som bola na WC a zistila som , že mám krvavé nohavičky. Vedela som , že prišiel ,,môj čas, moje dni" Tak som išla a zobrala som si jednu maminu vložku, keď som si ju dala,zistila som , že je stráááášne nepohodlná...akoby chcela ísť ,,dnu" ,,vzpierala sa"... a tampón sa bojím použiť...bojím sa to povedať mame... som hanblivá... prosím aké vložky sú najpohodlnejšie a ako jej mám povedať,že som "to" dostala??? Prosím o rýchle odpovede

Mirkaeeeeee

Iba Katka - kridelka nelep na nohavicky ale zlep kridelka zo spodu nohaviciek navzajom, uvidis, ze sa ti nic nepohuzve a bude to drzat

Pauli000

Práve som si spomenula ako som to ja povedala mojej mamine :-D povedala som že : dnes som dostala kramy :-D a ona to úplne v pohode vzala :-) .. ja som zo začiatku pouvzivala naturely ale mavala som časté mykozy zrejme práve z nich keďže sú parfumované tak som prešla na Always také ružové z bavlny a nakoniec používam Tampony o.b. a vložky iba na noc :-)

Biba.xD

Neboj sa jej to povedať ;) nedávno som mala aj ja tie začiatky a len som za ňou prišla (vyhliadla som si, aby nás nikto nepočul) a povedala som, že mám krámy :D a ona sa ešte tešila a vložky mne osobne vyhovujú vložky Naturella ultra- vôbec ich necítim čo ma občas až vydesí, či mi niekam vložka neutiekla :D čo samozrejme nehrozí

nathalia09

najlepšie su alwais s kridelkami,ružové,ale ak máš silnejšie,tak fialové.Kludne to povedz mame,ona to tiež povedala svojej mame,je to normalne,aj ked sa hanbíš,zvládneš to neboj sa.:)

Iba Katka

Najlepšie sú tenké a s krídielkami. Ja, aj keď nosím prevažne tampóny a vložky len doma či na noc, nemôžem tie bez krídielok ani vidieť. To sa pohužve, pokrčí a tečie po stranách...

Ale normálne jej to povedz, je to normálna vec a aj jej sa to v tvojom veku stalo

aga

ja mam najradsej s kridelkami. asi mam jedno stehno sirsie ako druhe, vzdy sa mi jedna strana vlozky viac zahne dovnutra, co nie je dobre, lebo potom si umazem nohavicky na tej strane. takze kridielka to zafixuju.