Nájsť si niekedy priateľku? ani vo sne

Príspevok v téme: Nájsť si niekedy priateľku? ani vo sne
lychees

Ahojte. O 4 mesiace budem mať 21 rokov. Zatiaľ žiaden vzťah, ani len najmenší náznak. Momentálne som trošku pomenej v kontakte z ľuďmi, maximálne pár kamarátov, samozrejme žiadna kamoška. Skúšal som zoznámenie cez internet, za každým slušná komunikácia, žiadne sprostosti, ale nech píšem z danou osobou akokoľvek, nemá to význam. Dal som si aj milión inzerátov, ale bez úspechu. Som nefajčiar, alkoholu neholdujem. Som človek ktorí by s potencionálnou partnerkou radšej strávil čas niekde prechádzkou alebo v prírode, ako sa ožierať v krmče, a tým sa asi aj začína to, prečo som ešte nikoho nenašiel. Predpokladám, že mojím mínusom je absencia alkoholu a nie som zrovna žiaden vymetač barov ani nič také. Proste ma to tam neťahá. Som z toho dosť smutný. Už som rozmýšľal nad rôznymi krúžkami, že by som sa niekde prihlásil a veril, že tam spoznám aspoň dobrú kamošku. Bol by som vám vďačný za nejakú radu, naozaj neviem v čom je tak veľká chyba. Ďalšie možnosti ako niekoho spoznať ma nenapadajú...

mango.tree

tak presne. v lesoch :D, pri zaujmovych cinnostiach, na roznych konferenciach a mitingoch, v divadle, na koncerte, alebo na ulici, ked sa presuvam z bodu A do bodu B :D a obcas sa aj v tej krcme vyskytujem ale len v skupine priatelov, sama by som tam nepachla, takze to nie je prilis miesto na zoznamenie pre mna

dida1111

tak ako neviem ale mne sa tiez nepacia ziadny frajeri, ktorí holduju alkoholu tiez by som sa radsej isla prejst do prirody

doubledog

lychees
zeny nepocuvaj, ony to sice myslia dobre, radia ti uprimne.
ony si fakt myslia, ze to co hovoria, ze to je aj pravda, ze to tak aj naozaj chcu, su o tom 100% presvedcene :)

ale ako vidno z tvojho prispevku, zacinas to chapat uz aj ty.

takze ak budes nabuduce pisat s nejakou cez net, tak zarad nejake sprostosti, sazmorejme pis aj nejake prasacinky, obcas sa naser, napis jej, ze si sa vcera ozral jak prasa, potom je neodpis dva tyzdne a nasledne pokracuj akoby nic, urazaj ju alebo sa len tak urazaj, bud k nej obcas lahostajny a nezaujimaj sa o jej pocity...
samozrejme vsetko s mierou :)

Dadula56

Nemyslim, flegamtikov poznam dost a ani jeden z nich na salame nema. Ide hlavne o reakcie na momentalne situacie, kde mi flegmatik vyhovuje.