Trpnutie lavej ruky

Emilim

Pre RNG Som si vedoma, ze tych liekov je vela a tie vedlajsie ucinky si citam vzdy tu krv mam zlu z liekov antidepresiv. Ja sa snazim brat lieky co najmenej,davku si znizujem z celej tableky 1/2.Napisala som si nazvy tych pripravkov,ten noveril a amitriptylin mi skodia na cievy-mam s tym uz problemy-chodim na cievne. Dakujem za odpoved.

zuzka-19

Prekvapila ma odpoveď či neberiem veľa chemikálií, ale okrem inzulínu a L-thyroxu na štítnu žľazu neberiem žiadne lieky. Môže to byť aj zlým prekvrvením, kedže mám ladové prsty na ruke, končeky pri dlhom trpnutí ani necítim.Ešte taký postreh pri trpnutí palcov to nezostalo začí na občas trpnuť aj horna pera. Mnohému pravdupovediac nerozumiem ale poradím sa s diabetologom

RNG

Emlim, nezda sa ti, ze beries privela chemie
Na cholesterol a triglyceridy predsa staci 2 x 20 mg policosanolu, na tlak je dobre si cistit cievy lecitinom, lipazou a riedit krv nattokinazou, co zaroven rozpusta aj fibriny a pripadne tromby/krvne zrazeniny.
Odporucam ti, ako kazdemu sa destesovat, pozri cez Google.sk pod rng, stres
Tie antidepresanty co beries maju kazdy plno skodlivych ucinkov a naviac navykovost, takze ked to das dokopy tak ti to musi rozne skodit. Pozri si dobre vsetky skodlive bocne ucinky co to moze mat, najma pri dlhsom brani a uvaz. Kombinacie maju viac skodlivych ucinkov ako jednotlive lieky.

Emilim

Pre RNG Precitala som si vasu odpoved pre Zuzku,pretoze aj mne trpnu prsty na lavej ruke, pravu mam operovanu, ale aj ta mi obcas trpne, uz nie natolko ako predtym, ze ci by som mohla brat to co Zuzka. Tuto milgammu uz neberiem, nakolko beriem AD AMITRIPTYLIN LEXAURIN A NOVERIL, NEBOLO MI DOBRE Z milgammy.Ja mam aj vysoky cholesterol a trigliceridy, ze ci by som mohla brat tie pripravky, co ste pisali pre Zuzku.Beriem aj na vysoky tlak Lokren,tomam aj na tep a este Tritace 1,25mg. CHolesterol mam6,7 LDL CH 3,94 Tag 2,47 ALP 1,77 dakujem

RNG

Inac trpnutie moze byt aj nasledok zlej krvnej cirkulacie( daj si urobit koagulacne testy=testy na zrazanlivost) kde pomoze si cistit cievy lecitinom, a riedit bezpecne krv nattokinazou, lumbrokinazou alebo serrapeptazou. Tieto zaroven na rozdiel od chemickych liekov maju schopnost rozpustat aj stare krvne zrazeniny a nevyvolaju krvacanlivost ani pri absurdne vysokych davkach.
Niekedy "mravencenie" moze byt sposobene aj fibrinovymi vlaknami nalepenymi na stenach ciev, ktore nedovolia poriadny priestup kyslika do okolitych vaziv. Aj to adresuju tieto fibrinolyticke enzymy vyborne, bez obav o postranne ucinky.

RNG

Moze to byt "karpalny tunel"(na tele je az 18 roznych miest, kde slachy mozu pritlacat na nervove zvazky, tj nielen na spodku dlane), ale bezne pre diabetikov je Periferalna Neupathia , na co posobi dobre branie 2 x 500 mg benfothiaminu a 2 x 500 mg inositolu hexaniacinate.
Ine formy B-vitaminov nie su vhodne.
Zialbohu ako cukrovkar mam s tym osobnu skusenost.

EMILIM

NAvstiv neurologa, ten ti pristrojom zmeria ruku a zvazi ci sa jedna o karpalny tunel. trpnutie prstov moze byt aj z nervov. J a som bola na tom pred 2 rokmi na operacii. Mam ist aj na druhu ruku, ale stale to odkladam.Po operacii mozes ist aj domov. Ja som tam bola 1 den To iba umrtvia injekciou, ale ked mi sli az do nervov, to som pocitila nic to nie je.