Trpnutie lavej ruky

pampeliška

Zuzka, Magne B6, to je kombinácia magnézia a vit. B6. Tam je dôležitý práve ten horčík, reguluje nervovosvalovú dráždivosť, ktorá sa prejavuje tŕpnutím končatín, kŕčmi a podobne.
Drž sa ;-)

Emilim

Pre Pre Zuzku Ano mava vysoky cukor a v noci jej velmi klesol cukor,ze az padala do mdlob.Bola na invalidnom ciastocnom, pritom robila na 4 hodiny. Ale uz nepracuje, lebo prepustali ako vsade inde a pichala si inzulin aj v praci a tiez jej trpli prsty na rukach, aj ich ma obe operovane TO je rez 2cm taky maly na konci dlane. To tam lekari pri operacii vyskrabuju tie usadeniny ako su napr. tuky. Ruka boli asi 2 tyzdne ten treti uz len slabo pobolieva. Bolelo ma to aj ked som chodila s mysou na pocitaci.

pampeliška

emilim, čo má kamoška vysokú?? cukrovku? vysvetli bližšie - má vysoké glykémie?

zuzka, ako dlho už máš ladu? picháš už 4x denne alebo len dlhodobý?

Emilim

Zuzka to nic nie je ta operacia trva par minut.Bola na tej operacii aj moja kamoska z prace.Robili jej obe ruky, najprv isla s pravou a potom slavou rukov.Aona mauz po 50-ke a ma cukrovku asi 26 rokov a picha si inzulin. Ona ju ma vysoku . Ja som cakala asi 10 rokov dokedy som sa odhodlala ist na vysetrenie a tolko noci som iba prechodila, to sanedalo uz ani spat. Ja som mala strpnute obe ruky a potom uz aj cez den. Cim skor sa to lieci, mozno ti to zaberieaj bez operacie.A ta moja kamoska si to velmi pochvalovala, ona chodila aj na cievne.Nech ti to dobre dopadne.

RNG

Neocakavajte, ze vam bezni lekari odporucia potravinove doplnky. Oni vam odporucia len to, co sa naucili v skole, tj schvalene patentovane umele chemikalie, tj dnesne lieky.
Ja sem pisem od mojich lekarov, co presli od chemickych liekov na neskodne potravinove doplnky a maju s nimi nevidany uspech

pampeliška

Zuzka, to vyzerá na tetanický syndróm, skús doplniť horčík a vápnik, prípadne skús Magné B6. Poraď sa najskôr so všeobecným lekárom, prípadne diabetológom, ten odporučí ďalší postup.