Sexy spodne pradlo

Príspevok v téme: Sexy spodne pradlo
sususu

Drahi moji... fakt existuju muzi kt. nevzrusuje sexy spodne pradlo, podvazky...alebo napr. prevleky pocas sex. predohry??? Moj drahy na to nejako nieje... to je prvy krat, vsetci moji byvali boli z toho hotovi... tak preco on nie? Chyba mi to...:-/ ... som stihla a vysoka a takmer vsetci muzi po mne slintaju, mam vsetko co jedna sexy zena ma mat...to len aby ste nehovorili ze za to moze moje telo...

Danielkaa

Tak tomu já taky nerozumím a ještě jsem se nesetkala s tím, že by na to muž nebyl. Já mám teda s přítelem teprve chvíli, jsme spolu něco přes 3 měsíce, ale chystám se k vánocům mu udělat překvápko a koupit si takové miorio.cz prádlo. Tak jste mě teď trochu znejistila, abych s tím vůbec pochodila :)

sabinadidy

Baby, vyskusajte obchod superlove. Ja si tam kupujem uz dlho rozne pomocky a tak ;) manzel je vzdy mile prekvapeny ;)

alicka87

Ak to nepotrebuje tak to nehroť, ak to potrebuješ ty tak sa obliekaj. Ale podľa mňa ti skôr vadí, že nemáš od neho takú pozornosť ako si mala od nich keď si bola a nie, že ti vadí, že nie je na prádlo :D

alenka_radska

ja by osm si aj rada niečo kúpila, či prádlo alebo hračky...ale vôbec s tým nemám skúsenosti, a tak trochu sa bojím, hanbím :D

pp

Možno ťa ma rad, preto mu je to fuk. A kedze ta ma rad nechce mat pocit ze ide so slapkou. Mas stastie na dobreho chlapa co zrejme neoddeluje sex a lasku ale ma to spojené. Ked chces dakomu motat hlavu v posteli najdi si dakoho len na sex tam to bude viac ako ziaduce.

monik3310

muj manzel si rad kupuje eroticke pradlo i pro sebe i pro me, dokonce mi ho rad vybira, mame nekolik obchodu na internete, ale nejradeji kupujeme na www.ekskluzywna.cz , trebas tady ekskluzywna.cz
je to zabava :-)

Coffee

najviac sa mi pači sexy body a hlavne krajkove. No mažel je zo mna vždycky uplne hotovy. Takže ak ho chcem dostat tak kam chcem, oblečiem si ho . Skvelá vec, doporučujem všetkym