Holenie žiletkou?!

Príspevok v téme: Holenie žiletkou?!
suzinka

Chcem sa opýtať, či je pri holení žiletkou potrebné používať penu na holenie a potom aj nejaký prípravok po holení. Skúšala som sa holiť žiletkou, len tak, na mokro a išlo to aj bez peny. Je to potrebné? A ak áno, existujú aj nejaké prípravky čisto pre ženy? Za odpoveď vopred diky

janaj

Nie abseces, ale absces = dutina v tkanive, vyplnená hnisom, ktorá vznikla zápalovým rozpadom. ATB = antibiotiká.

lada

treba si pri holeni davat pozor, prave sa liecim zo zapalu, ked sa mi po holeni vytvoril 5 cm abseces pod pazuchou. nie je to sranda uz dva krat mi to rezali a cistili a som na ATB, a pri tom sa sa neporeazla a a doktori mi povedali ze to je normalne.

randy

ak mas citlivu plet a holenie ju drazdi, tak pouzivaj penu/gel na holenie. a aky je rozdiel? asi len vo voni :)
a chlpkky holenim nehrubnu ;) to sa len zda, kedze prirodzeny chlpok zacina tenkym..a postupne hrubne :) ked ho ty "fiknes", tak je logicke, ze asi v mieste zrezania nebude tensi, ale povodnej hrubky :) takze su pocitovo hrubsie.

ali

da sa aj bez peny, ale viacej sa tupi ziletka, a nepouzivaj muzsku penu na holenie! po oholeni potom chlpky strasne hrubnu. staci napr. mydlova pena.