Holenie žiletkou?!

Príspevok v téme: Holenie žiletkou?!
suzinka

Chcem sa opýtať, či je pri holení žiletkou potrebné používať penu na holenie a potom aj nejaký prípravok po holení. Skúšala som sa holiť žiletkou, len tak, na mokro a išlo to aj bez peny. Je to potrebné? A ak áno, existujú aj nejaké prípravky čisto pre ženy? Za odpoveď vopred diky

jana13628

pomuzskej pene na oholenie nehrubnu chlpky..ako ste na to dosli? muzske mach3 je lepsie pouzivat ako vsetky zenske ziletky do kopy..a viete preco?lebo muzi maju tvrdsie chlpy

lenka22

ja sa tiez holim len s pomocou sprchoveho gelu, na celom tele a zatial ziadne problemy... na intimne miesta odporucam damske ziletky (napr venus), ktore su citlivejsie

sissa

ahoj. ja pouzivam iba cistu vodu a s mydlovou vodou som to neskušala ale ak si si este nahodou nezacala holit tak ti to ani neradim lebo ja ich mam teraz este tmavsie a hrube ako moj brat(nechcite vediet ako som to zistila ) a teraz si to uz musim odstranovat kazde tri dni a je to nieco hrozne aj na prachy kedze rodicia nevedia ze si ich odtranujem a ani by mi to neodporucili a nefinancovali by ma.Mam hnede vlasy a mala som neviditelne chlpky nanohach-a to mi vadilo
:-( .............................
......... takze si vyberte sami len trocha rozmyslajte.Cau