Milovanie - ochrana

Príspevok v téme: Milovanie - ochrana
Mucsolvan

Ahojte , mám len jednu otázku , mono si niekto povie ,že je hlúpa ,no predsa sa spýtam .
Včera som sa prvýkrát milovala so svojím priateľom , používam antikoncepciu , no nie presne v jednom čase , dávam si ju každý deň , len v trojhodinovom čase ,tj. občas o hodinu skor , o dve neskor a tak .
Má aj tak ochranu takú ako keby si ju dávam presne však ?
Len si chcem byť istá , použili sme aj kondon , len na začiatku bol vo mne aj bez neho . Asi zbytočne stresujem a ani sa do mňa neurobil , no proste si chcem byť istá ,že je všetko ok .
´Dakujem za rady , a prosím , hlúpe poznámky si nechajte pre seba , ďakujem .

Mucsolvan

s antikou som nikdy nemala problém , už som ju raz brala keď mi hrozila operácia cysty na vaječníku .
Nič z toho ,čo sa tu vačšinou ako pribratie , vypadávanie vlasov atď som nikdy nemala . Jedine je vačšia chuť na sladké , ale keď má baba pevnú volu ,tak to nie je problém .
Tak som teda kľudná , chránení sme teda boli dvojnásobne :)

Lulita

to je ok, len ona ma aj taky ucinok, ze neotehotnies :) ak nemas problemy s vstrebavanim v tenkom creve a uzivas ju pravidelne, nemas hnacky, nezvracias, otehotniet pri jej brani nemozes

Mucsolvan

Mám 18 , čiže riskovať by som neriskovala ani za nič .
Lulita - antikoncepciu neužívam kvoli sexu , ale zdravot. problémom mi bola nasadená od lekára .

Lulita

ale nie je, my nepouzivame nic, plodni sme, tehotna nie som, dobre je mlada, takze prerusovanu neodporucam, na to si treba poznat vlastne telo a zodpovedneho muza, bud HAK, alebo prezervativ, naco obe

cely zivot je risk, ale prehanat nie je nutne, smaozrejme kazdeho vec, len mi to pride zbytocne sa pchat chemiou, ked aj tak este gumu pouziju...

Mucsolvan

Tabletku si nikdy nezabudnem zobrať beriem ju najviac medzi 22 a 23 00 ... Len aj tak potrebujem mať istotu , vieš bolo to prvýkrát , tak som mierne zmatená z toho všetkého , ale ďakujem :)