uz sa to neda

Príspevok v téme: uz sa to neda
stezka

viete co,ja mam 13 rokov a uplne na nic zivot.mam 164 cm 52 kil a som akoze neni tucna ale ani chuda.chcela som drzat dietu,ale nedokazem to ale nai nechcme byt taka kao som,chcem mat 45-47 kg,to by mi stacilo.namiesto toho aby som si kupila nieco ine davam tisicky do posilovne a aj tak je to uplne na nic,lebo osm neschudla ani deko,a uz ma to proste nebavi ...absolutne.viem,ze je to moaj chyba,ze nedokazem drzat dietu,ale povedzte mi proste mam len 13,este sa nedokazem zapriet ani nic a nemam uz na nic silu.vzdy ked nieco zjem mam prekliate vycitky a to uz 2 roky,uz ma nebavi sa stale trapit iba preto kolko vazim...a vsetko proste,chcem byt konecne raz stastna-chuda a tymto sil ne nicim zivot,teraz osm sa naobedovala a najradsej by som sa za to zabila...mohla osm si dat aj nieco zdravsie.pomozte mi,uz ma to nebavi..neviem sa so sebou zmierit a inych ignorovat,chcem byt modelka a nie nejaka moletka.

lululu

netrap sa tolko nad svojim telom, musis sa od toho odosobnit, ved mas len 13, ty este rasties a tvoje telo potrebuje vsetky vitaminy a ine ziviny, nesies ochudobnovet svoju stravu. jedz 5x denne, nejedz mastne jedla, ale viac syrov, ryb, atd. netrap sa tolko, si mladucka, si dieta, este musis mat bezstarostny zivot. tak pouvazuj, sportuj , ale nie stale posilovnu. v tvojom veku kilo navyse vobec nevadi....ahoj

fraisee

ty mas 13 a chodis do posilky? wow, sa cudujem, ze ta tam pustia. uprav si v prvom rade stravu, na nete je toho habadej a cvic dalej - trebars behavaj, korculuj, bicyklus, plavaj + nejake posilovacie cviky ale nie so zavazim, ale s vlastnym telom doma.

zaba

ved mas len 13,JEDZ!!!!ved rasties.co budes robit ked budes mat 17 a viac a celulitydu?jedz 5xdenne mensie porcie,a cvic,ale nie zase prilis vela lebo tak ti len svaly narastu a priberes!!!

123456

len pekne cvic dalej... ale uprav aj stravu a pitny rezim... necvic kazdy den... optimalne je tak akzdy druhy den... a necvic len v posilke... sadni na bajk, obuj korcule, chod do lesa... na turu...

betka20

ahoj stezka.Takze ja mam uz 16.Zacala som chudnut ked som mala 15rokou.a to tak ze cez letne prazdniny som nic nejedla iba zeleninu a niekedy zmrzku a ovocie.Pri vyske 168cm som mala 56kg plus som bola vysportovana vymakane nohy... takze preto tie kila boli vacsie.No neznasala som sa.Myslela som si ze som tucna.Potom som dala este horsie.Jedla som iba do pol tretej a to iba jedno male jabcko paradajku a bielu activiu bez tuku. schudla som na 54kg.Prisla skola na strednej a teraz mam 63,5kg.No za aku cenu???? bulimiou. skola stres bulimia to vsetko ma za nasledok vahu 65kg.Zacala som chudnut zatial som schudla 2.5kg.ale chcem viac chcem 57kg mozno menej.predstav si ako sa musim teraz nenavidiet ked pri vahe 54 som sa nenavidela a teraz mam 63.5kg.Ale aby som presla k tomu preco som to napisala.Mas len 13 rokou a nedovol aby ti niekto nieco pokazilo zivot.Nevsimaj si vahu pretoze ona nehovori pravdu.Porozmyslaj o tom

ariela

Skus tu 90 dnovu rozlisovaciu dietu, to 100% zabera u kazdeho.Najdes ju aj tu na tejto stranke, zadaj si ju do vyhladavaca.

uva

Ja si myslim, ze pri vyske 164 je 52 kg dobra vaha. Nerob si zbytocne starosti, ved ty este rasties, preboha, ved mas len 13 rokov, tak si to uzivaj a nezneprijemnuj si sama zivot