Váhy

kacenkaaa

ak je cokolvek o znameniach pravda, tak moj pripad to len potvrdzuje. v skratke - dva mesiace dokonaleho stastia, potom odrazu ziadost o pauzu, hadka, rozchod, opatovne kontaktovanie, snaha o navrat, opat ticho, opat snaha o navrat, reci o tom, ako ma ma rad, rucicky, pusinky, a po krasnej veceri opat pauza. a medzitym obhananie inych sukien na online zoznamke. vaha ako vysita. nech ide do certa...

Agnes999

Ja neviem ani ake znamenie je moj priatel, nestaram sa ani o svoj horoskop. Ked som videla, aky su si ludia narodeni v rovnakom znameni hrozne rozdielni, nemala som dovod v to verit. A ked si precitam svoj horoskop, nieco tam na mna sedi, nieco vobec. Kazdy sa vsade ciastocne najde a ciastocne nie.

Lumik

no ja som vahy a zrovna sa napriklad uz 2 dni nie a nie rozhodnut a takto to je vecsinou ked mam na vyber, vzdy prehodnocujem a prehodnocujem a najdlhsie to trva ked mam zhruba rovnake moznosti.

JahO_Odka

Vzťah, čo som pred rokom a pol skončila bol s mužom v znamení váh. Ach, koľko nerozhodnosti a prelietavosti v názoroch on pobral!
A to na znamenia neverím :)

alibi

predtym som zila s levom a bol to egoisticky kreten. teraz mam tiez leva a je to nauzasnejsi clovek na svete. znamenia su blbosti.

innerworld

Ja som nedavno ukoncila vztah s clovekom v znameni Vah. Mozno je to nahoda,mozno nie, ale castokrat bol presne ako jeho znamenie - vahavy a iste veci s nim sa nedali vydiskutovat,pretoze podla neho bolo vsetko v poriadku. Diplomaticky az prilis. To je moja skusenost.