Vytok, lieky, menstruacia

Príspevok v téme: Vytok, lieky, menstruacia
LuckaLy

Caute baby, mam na vas prosbu. Min stvrtok som bola u doktora,kvoli vytoku-klesnuta imunita,antibiotika,stres...Predpisal mi vaginalne tabletky a krem. Zacala som to brat od stvrtka.Tabletky beriem 1x denne,vecer,priamo do vaginy. Avsak dnes mi zacala menstruacia-mala som ju dostat tuto prich.stredu/stvrtok. A teraz neviem, vysadit celu liecbu a zacat az po menstruacii alebo kazdy vecer si aj tak dat tabletku, nech sa to prielieci.... No a doktor bude mimo tento tyzden, takze brnknut mu asi tazko mozem....

orchidejka

Klion sa aplikuje vaginálne spravidla v dávke 1 tableta 1x denne po dobu 10 dní (bez prerušenia a to aj počas menštruácie), pričom súčasne so ženou by mal byť liečený aj sexuálny partner. Vopred navlhčená tableta sa zavádza hlboko do pošvy každý večer tesne pred spaním. Počas celej liečby je nutné dodržiavať hygienické zásady (používať bavlnenú spodnú bielizeň, vylúčiť vaginálne sprchovanie, vylúčiť používanie tampónov) a pokiaľ je to možné, vylúčiť alebo obmedziť pohlavný styk.

clotrimazolu to nevadi, ten mozes tiez kludne dalej nanasat

Lumix

v príbalovom letáčiku by malo byť napísané, či treba liečbu pri menštruácii prerušiť alebo nie. Ak máš polygynax tak neprerušuj, pokračuj aj počas menštruácie. Ale myslím že to tak bude u všetkých