Zdrava a krasna plet. Co preto robit?

Príspevok v téme: Zdrava a krasna plet. Co preto robit?
joana789

neviete mi niekto proadit ake pripravky pouzivat aby som mala peknu plet ? stale mam nejake vyrazky, nikdy som nic nepozuvala, iba ked pridem domov zo skoly odmalujem sa tak, ze si umyjem ruky a potom si tekutym mydlom umyvam tvar to je vsetko .... existuju vsak pripravky, z ktorych dievcata maju tvar ako babiky!! aj ja chcem taku :(( neviete proadit?? okrem antikoncpesie som proti nej, vdaka

Sarvart

Tak poradim sa natriet muzovym semenom, velmi dobre to pomaha natierat za horuca a hlavne na drobne vrasky pod ocami. To je bio kremik na urovni. Aj susedka je s tymspokojna

Andreay

Dobry den, mali by ste vyskusat nejake prirodne pripravky na plet. Ja osobne pouzivam a som snou spokojna. Mam cistu plet,bez porov a akne.

Beata Vnuckova

Dobry den,ked mozem poradit na cistenie pleti pouzivam jednu kvapku zazracneho mlieka na plet,rozotriem,necham 2 minuty a po oplachnuti mam jemnu pruznu a sviezu plet,dokonale zbavenu necistot,mliecko mi vydrzi 4 mesiace a dcera ma to iste mliecko a jej vydrzi 5 mesiacov,je to podla typu pleti,kozmeticka sa na vas pozrie a poradi vam,nic lepsie som nikdy vazne nemala....pozrite si kozmetika inge,je to na Exnarovej ulici 2

pani mudra

V prvom rade..musis vediet aky mas typ pleti..zaklad je rano vecer plet cistit odlicovacim mliekom tonizovat a naniest krem..cez den denny hydratacny a vecer pouzivat nocny ale vzdy pouzivat pripravky na vekovo urceny..odporucujem aj specialne odlicovace oci a takisto aj ocny kremik raz do mesiaca plet vycistit u kozmeticky a doma si robit raz do tyzdna piling a striedat hlbkove cistiace vyzivujuce masky dostupne v drogeriach..vnutorne uzivat zinok multivitaminy colagen pit vela vody bylinne caje chodit na masaz tvare hybat sa tym sa plet okyslici a vyplavia sa toxiny samozrejme zdravo jest vylucit cukor ten nici colagen a nefajcit to na pleti vidiet hned..krasa nieco stoji..ale stoji to za to..biotin vitamin c a e su vytamini mladosti takze ak toto vsetko dodrzis budes vidiet vysledky..osved ene mam kremy s kyselinou hyraulonovou..tak sup na to))

Katerinka654

Ahojte ja tiez pijem Collagen Shots od rejuvenated.sk a naozaj mozem len odporucit. Neverila som tomu, ale na odporucania mojej svagrinky som do toho isla. je to pecka, fakt!!! Mam 39rokov, takze uz ma trapili aj vrasky a sucha pokozka a vdaka tomuto napoji mam plet kraaaaasnu. Vrasky vyhladenejsie, plet je taka osviezena, ma peknu zdravu farbu. Nevahajte baby, nebudete lutovat na100%. Svagrinej z toho zmizli aj vyrazky... :-)

Miska321

Najlepšia veci ake som kedy mala boli od rejuvenated.sk. odporucam vsetkym! Teraz mam zdravu a myslim si, ze aj celkom peknu plet. A hlavne ma ma trapievali kruhy s vacky pod ocami a su prec. Pouzivam collagem shots, ide o kolagenovy napoj a H3o night repair tabletky 100% pritodne. Naozaj odprucam. Este nikdy som nebolo taka spokojna.

Anička1

Měla jsem taky problémy s pletí a né malé. Dávala jsem na sebe různé připravky na akné a odmašťování a podobně, ale nic nepomohlo. Potom jsem zkusila domácí pleťové masky :) a to je rozdíl. Po pár týdnech se nepoznáte. Já jsem je dělala podle tohohle.
jenfit.cz

Hodně mi pomohla ta s tím tvarohem a medem.

zuzi74

Odmalovavat si plet mydlom, gelmi a penami je ta najvacsia hlupost. Tu plet odmastujete, cize vysusujete a plet sa stava citlivou. Plet treba odlicovat jemnym olejom, ktory ju nevysusi a nasledne nakremovat. Ale pokial pouzivate kremy, ktore obsahuju samu chemiu, nikdy sa plet neukludni a stava sa viac a viac citlivou.