Epilepsia a alkohol

Príspevok v téme: Epilepsia a alkohol
BastianB.

Mám brata(26),ktorý si nedá povedať má epilepsiu od 15 rokov,berie Depakine a Plexo,už však 9 rokov nemal záchvat ale lieky berie a často si aj vypije samozrejme tvrdý alkohol,aj ked zoberie lieky,občas sa dokonca stane že si ich nezoberie,keď sa ozvem,tak mi len povie nech sa starám o seba,neviem ako mu to vysvetliť nech nepije,bojím sa že sa mu niečo stane,možno,keď mu ukážem,čo ľudia píšu sa aspoň trochu vstúpi do svedomia a prestane s tým.

BastianB.

a to nehovorím o spánku spať chodí dosť neskoro,aj ked je pravda,že študuje posledný ročník na výške a čakajú ho štátnice.Viem,že má toho veľa ale predsa zdravie je na prvom mieste.

BastianB.

brbr on nepije denne ale keď raz za čas ideme niekam(napr.silvester tam pil 3 dni,nie veľa,ale pil čosi každý deň)a ak je príležitosť a sme tam celá partia,tak si dá vždy snami i keď nie moc,ale dá si samozrejme tvrdé a keď mu poviem,že nemôže piť ani trochu,tak mi povie,že nech som ticho a nech sa starám o seba.

brbr

neprestane,len ak bude na smrtelnej posteli a ked sa mu zase ulavi tak zase zacne pit.Mam tiez brata co ma cukrovku,berie 1000 ten liek na cukor neviem ako sa vola a pije tvrdy alkohol.Kazdy den vypije flasu a nikedy aj dve.Spi a pije.A zatial mu neni nic.Cukor ma 13 pred 3 rokmi a teraz neviem,lebo nepovia,ale podla tej 1000 sa mu neznizil.